166 000 €
5030 €/m²
Property 61898 photo 1
Property 61898 photo 2
Property 61898 photo 3
Property 61898 photo 4

Details

  • Брой етажи: 4
  • Година на строителство: 2025
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: помпа за отопление
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А
  • Bedrooms: 1
  • разстояние до морето: 1300 m
  • Разстояние до летището: 64 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 33 кв.м на Крит в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от една спалня, хол с кухня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: климатик, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
156 000 € 1950 €/m²
  • Обектен код 61395
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
240 000 € 3076 €/m²
  • Обектен код 63234
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
200 000 € 2666 €/m²
  • Обектен код 62170
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
150 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 62902
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
181 700 € 4658 €/m²
  • Обектен код 61857
  • Квадратура 39 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин