349 000 € 287 500 €
3506 €/m²
Property 62168 photo 1
Property 62168 photo 2
Property 62168 photo 3
Property 62168 photo 4
Property 62168 photo 5
Property 62168 photo 6
Property 62168 photo 7
Property 62168 photo 8
Property 62168 photo 9
Property 62168 photo 10
Property 62168 photo 11
Property 62168 photo 12
Property 62168 photo 13
Property 62168 photo 14
Property 62168 photo 15
Property 62168 photo 16
Property 62168 photo 17
Property 62168 photo 18

Details

  • Година на строителство: 2024
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: електрически
  • Energy Class: Очаква се получаване на сертификат за енергоефективност (EPC)
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 2500 m
  • Разстояние до летището: 25 km

Описание

Предлагаме за продажба 1-етажна къща с площ 82 кв.м на Крит. Къщата и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага красива гледка към морето, към града. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, отопление, складово помещение. Имотът разполага с градина на покрива.

Продажба
290 000 € 267 000 € 1405 €/m²
  • Обектен код 57191
  • Квадратура 190 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
500 000 € 450 000 € 2045 €/m²
  • Обектен код 65242
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
406 000 € 160 000 € 3265 €/m²
  • Обектен код 62714
  • Квадратура 49 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
399 000 € 1117 €/m²
  • Обектен код 61234
  • Квадратура 357 m²
  • Разстояние до морето 2500 m
Продажба
379 000 € 11484 €/m²
  • Обектен код 65541
  • Квадратура 33 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
370 000 € 2387 €/m²
  • Обектен код 61805
  • Квадратура 155 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
480 000 € 3428 €/m²
  • Обектен код 56516
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
349 000 € 1179 €/m²
  • Обектен код 52535
  • Квадратура 296 m²
  • Разстояние до морето 6900 m
Продажба
425 000 € 320 000 € 1882 €/m²
  • Обектен код 43847
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
480 000 € 450 000 € 2045 €/m²
  • Обектен код 29743
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 10

Абонамент за бюлетин