565 000 €
4871 €/m²
Property 63154 photo 1
Property 63154 photo 2
Property 63154 photo 3
Property 63154 photo 4
Property 63154 photo 5
Property 63154 photo 6
Property 63154 photo 7
Property 63154 photo 8
Property 63154 photo 9
Property 63154 photo 10
Property 63154 photo 11
Property 63154 photo 12
Property 63154 photo 13

Details

  • Година на строителство: 2025
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: електрически
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 4200 m
  • Разстояние до летището: 25 km

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 116 кв.м в Атина. Таунхаусът е на 2 нива. Трети етаж и се състои от хол с кухня, една кухня, една тоалетна. Пети етаж и се състои от 3 спални, 2 бани. Таунхаусът е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към града, към гората. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, тенти, градина, райграс, cградата има асансьор, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
670 000 € 2055 €/m²
  • Обектен код 41758
  • Квадратура 326 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
830 000 € 3915 €/m²
  • Обектен код 46659
  • Квадратура 212 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
590 000 € 2681 €/m²
  • Обектен код 50730
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
820 000 € 2837 €/m²
  • Обектен код 51492
  • Квадратура 289 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
575 000 € 485 000 € 4041 €/m²
  • Обектен код 54312
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
520 000 € 3586 €/m²
  • Обектен код 55951
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
530 000 € 2789 €/m²
  • Обектен код 56279
  • Квадратура 190 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
640 000 € 3878 €/m²
  • Обектен код 56316
  • Квадратура 165 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
720 000 € 600 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 56350
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
475 000 € 4523 €/m²
  • Обектен код 56626
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин