Продажба - Апартамент 306 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос Пафос
280 000 €
915 €/m²
Property 63204 photo 1
Property 63204 photo 2
Property 63204 photo 3
Property 63204 photo 4

Details

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 306 кв.м В Пафосе. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С

Продажба
361 000 € 5640 €/m²
  • Обектен код 38733
  • Квадратура 64 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
245 000 € 2882 €/m²
  • Обектен код 39115
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 1851 €/m²
  • Обектен код 39714
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
300 000 € 2272 €/m²
  • Обектен код 40878
  • Квадратура 132 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
300 000 € 3225 €/m²
  • Обектен код 40899
  • Квадратура 93 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
318 000 € 3212 €/m²
  • Обектен код 41691
  • Квадратура 99 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
240 000 € 3076 €/m²
  • Обектен код 43121
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
252 000 € 3360 €/m²
  • Обектен код 43123
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
315 000 € 2943 €/m²
  • Обектен код 43124
  • Квадратура 107 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
283 000 € 3773 €/m²
  • Обектен код 43128
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин