За компанията
За компанията
Нашият екип
Нашите офиси
История на компанията
+359 (0) 2 9963402
Проектиране
3D моделиране и визуализация
Застраховка
Имоти в Гърция - Пафос (Кипър) - продажба - вили, апартаменти, градски къщи
--
-1 етаж
0 етаж
полуэтаж
2 етаж
3 етаж
4 етаж
5 етаж
6 етаж
7 етаж
8 етаж
8+ етаж
Пентхаус
Таванско помещение
1 етаж
Етаж до
--
-1 етаж
0 етаж
полуэтаж
2 етаж
3 етаж
4 етаж
5 етаж
6 етаж
7 етаж
8 етаж
8+ етаж
Пентхаус
Таванско помещение
1 етаж
Квадратура ▼
546 имоти в 37 страници
Препоръчваме
Продажба
3 999 000 €
2 850 000 €
9500 €/m²
Вила
Пафос
Обектен код
26924
Квадратура
300 m²
Разстояние до морето
5 m
Препоръчваме
Продажба
550 000 €
3416 €/m²
Вила
Пафос
Обектен код
30361
Квадратура
161 m²
Брой стаи
5
Препоръчваме
Продажба
1 100 000 €
3559 €/m²
Вила
Пафос
Обектен код
49380
Квадратура
309 m²
Брой стаи
6
Продажба
2 000 000 €
1 600 000 €
3911 €/m²
Вила
Пафос
Обектен код
30390
Квадратура
409 m²
Брой стаи
7
Продажба
790 000 €
1433 €/m²
Парцел
Пафос
Обектен код
32321
Квадратура
551 m²
Разстояние до морето
1400 m
Продажба
1 500 000 €
320 €/m²
Парцел
Пафос
Обектен код
32366
Квадратура
4683 m²
Разстояние до морето
100 m
Продажба
330 000 €
2444 €/m²
Вила
Пафос
Обектен код
32373
Квадратура
135 m²
Брой стаи
4
Продажба
975 000 €
659 000 €
4018 €/m²
Вила
Пафос
Обектен код
32453
Квадратура
164 m²
Брой стаи
5
Продажба
1 995 000 €
6313 €/m²
Вила
Пафос
Обектен код
33352
Квадратура
316 m²
Разстояние до морето
16 m
Продажба
375 000 €
4032 €/m²
Апартамент
Пафос
Обектен код
33983
Квадратура
93 m²
Брой стаи
3
Продажба
585 000 €
2489 €/m²
Вила
Пафос
Обектен код
35677
Квадратура
235 m²
Брой стаи
4
Продажба
390 000 €
3939 €/m²
Таунхаус
Пафос
Обектен код
27060
Квадратура
99 m²
Разстояние до морето
400 m
Продажба
380 000 €
4130 €/m²
Таунхаус
Пафос
Обектен код
27061
Квадратура
92 m²
Разстояние до морето
2600 m
Продажба
350 000 €
4166 €/m²
Таунхаус
Пафос
Обектен код
27062
Квадратура
84 m²
Разстояние до морето
2600 m
Продажба
350 000 €
4166 €/m²
Таунхаус
Пафос
Обектен код
27063
Квадратура
84 m²
Разстояние до морето
2600 m
1
2
3
4
5
...
37
Абонирай се
Бих желал да получавам актуализации и промоционални предложения на предоставените от мен детайли за контакт, които съответстват с мойте интереси и предпочитания,в зависимост от
Политика за конфиденциалност
Използваме "бисквитки", за да Ви предоставим най-доброто изживяване на нашия уебсайт. Ако продължите да използвате този сайт, ние ще приемем, че сте доволни от него.
Още тук
Ok