240 000 €
3077 €/m²
Property 63234 photo 1
Property 63234 photo 2
Property 63234 photo 3
Property 63234 photo 4
Property 63234 photo 5
Property 63234 photo 6
Property 63234 photo 7
Property 63234 photo 8
Property 63234 photo 9
Property 63234 photo 10
Property 63234 photo 11
Property 63234 photo 12

Details

  • Година на строителство: 1994
  • Година на обновяване: 2007
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: дизел
  • Energy Class: E
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 35 m
  • Разстояние до летището: 12 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Курортен имот

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 78 кв.м на Крит. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето, към града. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, паркомясто, отопление, складово помещение.

Продажба
267 000 € 257 000 € 3893 €/m²
  • Обектен код 42761
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
200 000 € 192 000 € 2133 €/m²
  • Обектен код 46845
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
267 000 € 2495 €/m²
  • Обектен код 49035
  • Квадратура 107 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
240 000 € 215 000 € 4134 €/m²
  • Обектен код 50498
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
290 000 € 2071 €/m²
  • Обектен код 54689
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
250 000 € 1623 €/m²
  • Обектен код 54693
  • Квадратура 154 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
225 000 € 4017 €/m²
  • Обектен код 62165
  • Квадратура 56 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
200 000 € 2666 €/m²
  • Обектен код 62170
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
240 000 € 3076 €/m²
  • Обектен код 63234
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Изключителен Продажба
228 000 € 4560 €/m²
  • Обектен код 66020
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин