764 640 €
7015 €/m²
Property 64777 photo 1
Property 64777 photo 2
Property 64777 photo 3
Property 64777 photo 4
Property 64777 photo 5
Property 64777 photo 6
Property 64777 photo 7
Property 64777 photo 8
Property 64777 photo 9

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2026
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: помпа за отопление
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 150 m
  • Разстояние до край. град: 3 km
  • Разстояние до летището: 66 km

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 109 кв.м на Крит. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от една спалня, баня с тоалетна, една съблекалня. Вилата е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към града, към гората. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, собствен басейн, паркомясто, градина, отопление, алармена система, складово помещение.

Местоположение

Документи

Подобни обекти

Продажба
695 000 € 2227 €/m²
  • Обектен код 49459
  • Квадратура 312 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
950 000 € 2193 €/m²
  • Обектен код 51144
  • Квадратура 433 m²
  • Разстояние до морето 770 m
Продажба
960 000 € 2526 €/m²
  • Обектен код 38249
  • Квадратура 380 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 000 000 € 2590 €/m²
  • Обектен код 65909
  • Квадратура 386 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
790 000 € 510 000 € 2361 €/m²
  • Обектен код 54694
  • Квадратура 216 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 100 000 € 5500 €/m²
  • Обектен код 47133
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
900 000 € 6923 €/m²
  • Обектен код 37962
  • Квадратура 130 m²
  • Разстояние до морето 2900 m
Продажба
700 000 € 2160 €/m²
  • Обектен код 45268
  • Квадратура 324 m²
  • Брой стаи 4
Препоръчваме Продажба
1 100 000 € 960 000 € 3200 €/m²
  • Обектен код 30410
  • Квадратура 300 m²
  • Разстояние до морето 15000 m
Продажба
1 100 000 € 950 000 € 3275 €/m²
  • Обектен код 57927
  • Квадратура 290 m²
  • Разстояние до морето 550 m

Абонамент за бюлетин