Продажба - Парцел 11706 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака Ларнака
375 000 €
32 €/m²
Property 64980 photo 1
Property 64980 photo 2
Property 64980 photo 3
Property 64980 photo 4

Details

Описание

Продава се Парцел с площ 11706 кв.м. В Ларнаке

Продажба
535 000 € 685 €/m²
  • Обектен код 53059
  • Квадратура 781 m²
  • Разстояние до морето 1200 m
Продажба
379 753 € 437 €/m²
  • Обектен код 23405
  • Квадратура 869 m²
  • Разстояние до морето 2200 m
Продажба
503 500 € 500 €/m²
  • Обектен код 23377
  • Квадратура 1007 m²
  • Разстояние до морето 2200 m
Продажба
352 400 € 400 €/m²
  • Обектен код 23407
  • Квадратура 881 m²
  • Разстояние до морето 2200 m
Продажба
550 000 € 71 €/m²
  • Обектен код 37738
  • Квадратура 7700 m²
  • Разстояние до морето 8000 m
Продажба
450 000 € 450 €/m²
  • Обектен код 28899
  • Квадратура 1000 m²
  • Разстояние до морето 4000 m
Продажба
515 000 € 32 €/m²
  • Обектен код 48667
  • Квадратура 15639 m²
  • Разстояние до морето 6000 m

Абонамент за бюлетин