По запитване
Property 65271 photo 1
Property 65271 photo 2
Property 65271 photo 3
Property 65271 photo 4
Property 65271 photo 5
Property 65271 photo 6
Property 65271 photo 7
Property 65271 photo 8
Property 65271 photo 9
Property 65271 photo 10
Property 65271 photo 11
Property 65271 photo 12
Property 65271 photo 13

Details

  • Брой етажи: 4
  • Година на строителство: 1972
  • Година на обновяване: 2026
  • Брой стаи: 2
  • Energy Class: А
  • разстояние до морето: 510 m

Услуги

  • Асансьор
  • Камина
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 50 кв.м в Кавала. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, климатик, cградата има асансьор, складово помещение.

Продава се стилен, напълно реновиран апартамент в самия център на Кавала, на улица Омония, на привилегировано място, точно срещу църквата „Свети Павел“.

Реновацията е завършена през януари 2026 г. с модерен дизайн, висококачествени материали и чисто ново обзавеждане, осигуряващо пространство с висока естетика и комфорт.

Имотът се предава напълно готов за ползване, без необходимост от допълнителни инвестиции, и е отличен избор както за лично ползване, така и за инвестиция, особено за краткосрочно отдаване под наем, благодарение на отличната си локация и функционалност.

Продажба
255 000 € 4322 €/m²
  • Обектен код 66107
  • Квадратура 59 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
79 000 € 1385 €/m²
  • Обектен код 64290
  • Квадратура 57 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 3214 €/m²
  • Обектен код 61997
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
170 000 € 145 000 € 2164 €/m²
  • Обектен код 64057
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
245 000 € 2987 €/m²
  • Обектен код 61912
  • Квадратура 82 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
180 000 € 2769 €/m²
  • Обектен код 64059
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
130 000 € 1181 €/m²
  • Обектен код 60296
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
565 500 € 4350 €/m²
  • Обектен код 62085
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
286 000 € 4400 €/m²
  • Обектен код 65065
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин