220 000 €
2222 €/m²
Property 65298 photo 1
Property 65298 photo 2
Property 65298 photo 3
Property 65298 photo 4
Property 65298 photo 5
Property 65298 photo 6
Property 65298 photo 7
Property 65298 photo 8
Property 65298 photo 9
Property 65298 photo 10

Details

  • Година на строителство: 1901
  • разстояние до морето: 400 m
  • Разстояние до летището: 2 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 99 кв.м на о-в Корфу. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към града.

Продажба
205 000 € 4183 €/m²
  • Обектен код 61165
  • Квадратура 49 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
205 000 € 4100 €/m²
  • Обектен код 61175
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
235 000 € 4196 €/m²
  • Обектен код 61176
  • Квадратура 56 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
195 000 € 4148 €/m²
  • Обектен код 61194
  • Квадратура 47 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
255 000 € 4180 €/m²
  • Обектен код 61211
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 2717 €/m²
  • Обектен код 62800
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
325 000 € 295 000 € 5363 €/m²
  • Обектен код 63311
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
185 000 € 165 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 63693
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
200 000 € 180 000 € 3214 €/m²
  • Обектен код 63711
  • Квадратура 56 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
260 000 € 5777 €/m²
  • Обектен код 63780
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин