90 000 €
333 €/m²
Property 65719 photo 1
Property 65719 photo 2
Property 65719 photo 3
Property 65719 photo 4
Property 65719 photo 5

Details

  • Коефициент на сграда: 0,5
  • разстояние до морето: 120 m

Описание

Продава се Парцел с площ 270 кв.м. на ТасосТя е част от плана на града. На територията: електричество. С възможност за строеж до 207 кв.м. Имотът предлага красива гледка към морето.

Урегулиран и застрояем парцел с чиста площ 260 кв.м в Скала Сотирос, остров Тасос, само на 120 метра от морето.

Първоначалната площ е 274 кв.м, като част от нея е предназначена за изграждане на път съгласно съответното пътно проучване, в резултат на което остават 260 кв.м напълно годни за застрояване и използване.

Имотът разполага с разрешение за строеж, валидно още две години, което позволява незабавно започване на строителни дейности. Това е идеален избор за купувач, който желае да строи веднага, тъй като разрешението вече е издадено и е в сила, без необходимост от нови процедури по одобрение от археологически и строителни власти.

Одобреният проект предвижда изграждането на три самостоятелни жилищни обекта: апартамент на партерен етаж от 45 кв.м, мезонет 72 кв.м и самостоятелна къща тип вила от 89 кв.м. От първия етаж се очаква гледка към морето.

Изготвено е проучване за пътя в района, което гарантира бъдещото пътно оформление и устройствената уреденост на имота. Особено атрактивен вариант както за лично ползване, така и за инвестиция в крайбрежна зона.

Коефициент на интензивност на застрояване: 0,5

Плътност на застрояване: 50%

Продажба
130 000 € 114 €/m²
  • Обектен код 5267
  • Квадратура 1137 m²
  • Разстояние до морето 1500 m
Продажба
90 000 € 11 €/m²
  • Обектен код 4514
  • Квадратура 8140 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
100 000 € 18 €/m²
  • Обектен код 3916
  • Квадратура 5365 m²
  • Разстояние до морето 4000 m
Продажба
90 000 € 60 €/m²
  • Обектен код 26383
  • Квадратура 1500 m²
  • Разстояние до морето 4000 m
Продажба
75 000 € 96 €/m²
  • Обектен код 20312
  • Квадратура 776 m²
  • Разстояние до морето 250 m
Продажба
123 000 € 123 €/m²
  • Обектен код 40072
  • Квадратура 1000 m²
  • Разстояние до морето 800 m
Продажба
120 000 € 111 €/m²
  • Обектен код 19910
  • Квадратура 1080 m²
  • Разстояние до морето 110 m
Продажба
105 000 € 85 000 € 78 €/m²
  • Обектен код 20313
  • Квадратура 1086 m²
  • Разстояние до морето 500 m
Продажба
102 000 € 138 €/m²
  • Обектен код 40071
  • Квадратура 737 m²
  • Разстояние до морето 790 m
Продажба
130 000 € 325 €/m²
  • Обектен код 4121
  • Квадратура 400 m²
  • Разстояние до морето 500 m

Абонамент за бюлетин