Property 65757 photo 1
Property 65757 photo 2
Property 65757 photo 3
Property 65757 photo 4
Property 65757 photo 5
Property 65757 photo 6
Property 65757 photo 7
Property 65757 photo 8
Property 65757 photo 9

Details

  • Година на строителство: 2012
  • Брой стаи: 6
  • Отопление: дизел
  • Energy Class: B+
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 3000 m
  • Разстояние до летището: 176 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Камина
  • Склад
  • Golden Visa

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна къща с площ 350 кв.м на Пелопонес. сутерен и се състои от хол. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня. Първи етаж и се състои от 3 спални, 2 бани. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към града, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, климатик, паркомясто, градина, райграс, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
450 000 € 1046 €/m²
  • Обектен код 31984
  • Квадратура 430 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
625 000 € 2232 €/m²
  • Обектен код 57958
  • Квадратура 280 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
620 000 € 500 000 € 1152 €/m²
  • Обектен код 58905
  • Квадратура 434 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
450 000 € 1285 €/m²
  • Обектен код 60857
  • Квадратура 350 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
480 000 € 1066 €/m²
  • Обектен код 61032
  • Квадратура 450 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
470 000 € 1734 €/m²
  • Обектен код 61878
  • Квадратура 271 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
520 000 € 2007 €/m²
  • Обектен код 61882
  • Квадратура 259 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
630 000 € 3818 €/m²
  • Обектен код 62249
  • Квадратура 165 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
420 000 € 1573 €/m²
  • Обектен код 62737
  • Квадратура 267 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
560 000 € 2058 €/m²
  • Обектен код 62742
  • Квадратура 272 m²
  • Брой стаи 8

Абонамент за бюлетин