1 500 000 €
6818 €/m²
Property 65848 photo 1
Property 65848 photo 2
Property 65848 photo 3
Property 65848 photo 4
Property 65848 photo 5
Property 65848 photo 6
Property 65848 photo 7

Details

  • Година на строителство: 2026
  • Брой стаи: 7
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • разстояние до морето: 6400 m
  • Разстояние до летището: 61 km

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 220 кв.м на Крит. Партер и се състои от 3 спални, хол с кухня, една трапезария, 2 бани, баня с тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една трапезария, 2 бани, един офис. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към планината, към града, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, барбекю, отопление, складово помещение.

Местоположение

Документи

Подобни обекти

Продажба
2 140 000 € 5350 €/m²
  • Обектен код 63365
  • Квадратура 400 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
2 000 000 € 1 067 000 € 2667 €/m²
  • Обектен код 15994
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
2 000 000 € 5763 €/m²
  • Обектен код 56467
  • Квадратура 347 m²
  • Разстояние до морето 37 m
Продажба
1 350 000 € 7500 €/m²
  • Обектен код 65279
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 280 000 € 3224 €/m²
  • Обектен код 40537
  • Квадратура 397 m²
  • Разстояние до морето 1300 m
Продажба
1 220 000 € 2355 €/m²
  • Обектен код 52429
  • Квадратура 518 m²
  • Разстояние до морето 770 m
Продажба
1 470 000 € 5880 €/m²
  • Обектен код 64822
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 386 000 € 4137 €/m²
  • Обектен код 41224
  • Квадратура 335 m²
  • Разстояние до морето 13000 m
Продажба
1 980 000 € 6556 €/m²
  • Обектен код 32769
  • Квадратура 302 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
1 386 000 € 7035 €/m²
  • Обектен код 54752
  • Квадратура 197 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин