1 500 000 €
6818 €/m²
Property 65848 photo 1
Property 65848 photo 2
Property 65848 photo 3
Property 65848 photo 4
Property 65848 photo 5
Property 65848 photo 6
Property 65848 photo 7

Details

  • Година на строителство: 2026
  • Брой стаи: 7
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • разстояние до морето: 6400 m
  • Разстояние до летището: 61 km

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 220 кв.м на Крит. Партер и се състои от 3 спални, хол с кухня, една трапезария, 2 бани, баня с тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една трапезария, 2 бани, един офис. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към планината, към града, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, барбекю, отопление, складово помещение.

Местоположение

Документи

Подобни обекти

Продажба
1 900 000 € 7037 €/m²
  • Обектен код 45281
  • Квадратура 270 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 386 000 € 7035 €/m²
  • Обектен код 54752
  • Квадратура 197 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 550 000 € 2952 €/m²
  • Обектен код 65234
  • Квадратура 525 m²
  • Разстояние до морето 3100 m
Продажба
1 800 000 € 4285 €/m²
  • Обектен код 23705
  • Квадратура 420 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
1 300 000 € 5416 €/m²
  • Обектен код 46720
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
1 250 000 € 4166 €/m²
  • Обектен код 33634
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
1 600 000 € 4571 €/m²
  • Обектен код 60634
  • Квадратура 350 m²
  • Брой стаи 7
Препоръчваме Продажба
1 950 000 € 1 400 000 € 4444 €/m²
  • Обектен код 59946
  • Квадратура 315 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
1 750 000 € 6076 €/m²
  • Обектен код 65560
  • Квадратура 288 m²
  • Разстояние до морето 200 m

Абонамент за бюлетин