740 000 €
1542 €/m²
Property 66009 photo 1
Property 66009 photo 2
Property 66009 photo 3
Property 66009 photo 4
Property 66009 photo 5
Property 66009 photo 6
Property 66009 photo 7
Property 66009 photo 8
Property 66009 photo 9
Property 66009 photo 10
Property 66009 photo 11
Property 66009 photo 12
Property 66009 photo 13
Property 66009 photo 14
Property 66009 photo 15
Property 66009 photo 16
Property 66009 photo 17
Property 66009 photo 18
Property 66009 photo 19
Property 66009 photo 20
Property 66009 photo 21
Property 66009 photo 22
Property 66009 photo 23
Property 66009 photo 24
Property 66009 photo 25
Property 66009 photo 26
Property 66009 photo 27
Property 66009 photo 28
Property 66009 photo 29
Property 66009 photo 30
Property 66009 photo 31
Property 66009 photo 32
Property 66009 photo 33
Property 66009 photo 34
Property 66009 photo 35
Property 66009 photo 36
Property 66009 photo 37
Property 66009 photo 38
Property 66009 photo 39
Property 66009 photo 40
Property 66009 photo 41
Property 66009 photo 42
Property 66009 photo 43
Property 66009 photo 44
Property 66009 photo 45
Property 66009 photo 46
Property 66009 photo 47
Property 66009 photo 48

Details

  • Година на строителство: 1985
  • Година на обновяване: 2023
  • Брой стаи: 15
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 13
  • Bedrooms: 15
  • WCs: 13
  • разстояние до морето: 30 m
  • Разстояние до край. град: 29 km
  • Разстояние до летището: 28 km

Услуги

  • паркинг
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба хотел с площ 480 кв.м на о-в Корфу. Xотелът има 2 нива.Партер и се състои от 5 спални, 5 душове с тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 10 спални, 8 душове с тоалетна. хотелът е с Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: климатик, паркомясто, градина, складово помещение.

Продажба
750 000 € 1500 €/m²
  • Обектен код 3923
  • Квадратура 500 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
750 000 € 4166 €/m²
  • Обектен код 5978
  • Квадратура 180 m²
  • Разстояние до морето 900 m
Продажба
800 000 € 1212 €/m²
  • Обектен код 18880
  • Квадратура 660 m²
  • Разстояние до морето 200 m
Продажба
750 000 € 3750 €/m²
  • Обектен код 22693
  • Квадратура 200 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
875 000 € 2123 €/m²
  • Обектен код 25751
  • Квадратура 412 m²
  • Разстояние до морето 10 m
Продажба
750 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 26132
  • Квадратура 300 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
700 000 € 1750 €/m²
  • Обектен код 51183
  • Квадратура 400 m²
  • Разстояние до морето 125 m
Продажба
700 000 € 1590 €/m²
  • Обектен код 62034
  • Квадратура 440 m²
  • Разстояние до морето 200 m
Продажба
780 000 € 645 000 € 1290 €/m²
  • Обектен код 62140
  • Квадратура 500 m²
  • Разстояние до морето 2500 m
Продажба
740 000 € 1541 €/m²
  • Обектен код 66009
  • Квадратура 480 m²
  • Брой стаи 15

Абонамент за бюлетин