Продажба - Таунхаус 112 m² на Олимпийската Ривиера

Гърция Македония Префектура Пиерия Метони Метони - Център
158 000 €
1411 €/m²
Property 66051 photo 1
Property 66051 photo 2
Property 66051 photo 3
Property 66051 photo 4
Property 66051 photo 5
Property 66051 photo 6
Property 66051 photo 7
Property 66051 photo 8
Property 66051 photo 9
Property 66051 photo 10
Property 66051 photo 11
Property 66051 photo 12
Property 66051 photo 13
Property 66051 photo 14
Property 66051 photo 15
Property 66051 photo 16
Property 66051 photo 17
Property 66051 photo 18
Property 66051 photo 19
Property 66051 photo 20
Property 66051 photo 21
Property 66051 photo 22
Property 66051 photo 23
Property 66051 photo 24
Property 66051 photo 25
Property 66051 photo 26
Property 66051 photo 27
Property 66051 photo 28
Property 66051 photo 29
Property 66051 photo 30
Property 66051 photo 31
Property 66051 photo 32
Property 66051 photo 33
Property 66051 photo 34
Property 66051 photo 35
Property 66051 photo 36
Property 66051 photo 37
Property 66051 photo 38
Property 66051 photo 39
Property 66051 photo 40
Property 66051 photo 41
Property 66051 photo 42
Property 66051 photo 43
Property 66051 photo 44
Property 66051 photo 45

Details

  • Година на строителство: 1980
  • Година на обновяване: 2007
  • Брой стаи: 5
  • Отопление: дизел
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 900 m
  • Разстояние до летището: 70 km

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 112 кв.м на Олимпийската Ривиера. Таунхаусът е на 2 нива. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Първи етаж и се състои от 2 спални, хол, една баня, едно складово помещение, едно джакузи. Таунхаусът е с Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, паркомясто, отопление, складово помещение.

Мезонет на 2 нива с площ 112,5 кв.м., двор, складово помещение, камина и възможност за обособяване на две самостоятелни жилища – Метони, Пиерия

В спокойното и развиващо се селище Метони, в област Пиерия, само на няколко минути от морето и с лесен достъп до Катерини и околните райони, се предлага за продажба просторен мезонет на две нива с обща площ 112,5 кв.м. Имотът е отличен избор както за постоянно живеене, така и за ваканционен дом или инвестиция.

Жилището се състои от два етажа по 56,25 кв.м. всеки и разполага както с вътрешно, така и с външно стълбище, като всеки етаж има отделен вход. Това дава възможност имотът лесно да бъде разделен на две напълно самостоятелни жилища – идеално решение за големи семейства, гости или отдаване под наем.

Първият етаж включва просторна дневна с трапезария и кухня, 1 спалня и баня.

Вторият етаж разполага с 2 стаи, много голяма баня с вана и вградено пространство за пералня и сушилня, както и допълнителен кът за отдих, който осигурява комфорт и функционалност. До банята има вграден умивалник за допълнително удобство. На горния етаж има и ниска мансарда/таванско помещение, подходящо за използване като складово пространство.

Имотът разполага с голям преден балкон, втори балкон в задната част към спалнята, преден двор и допълнително външно складово помещение, осигуряващи удобни пространства за ежедневие и почивка.

Допълнителни характеристики:

• Самостоятелно отопление на нафта

• Камина

• Вътрешен и външен достъп до етажите

• Допълнителни складови помещения

• Възможност за разделяне на два самостоятелни апартамента

Метони, Пиерия е красиво крайморско селище, известно със своята спокойна атмосфера, красиви плажове и удобен достъп до всички необходими удобства, съчетавайки качество на живот и комфорт.

Имот с отличен потенциал и разнообразни възможности за използване в район с постоянно нарастващ интерес.

Продажба
137 000 € 100 000 € 833 €/m²
  • Обектен код 3283
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
200 000 € 952 €/m²
  • Обектен код 8888
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
170 000 € 1278 €/m²
  • Обектен код 34913
  • Квадратура 133 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
200 000 € 1282 €/m²
  • Обектен код 51832
  • Квадратура 156 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
170 000 € 1888 €/m²
  • Обектен код 52818
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
210 000 € 195 000 € 1077 €/m²
  • Обектен код 56408
  • Квадратура 181 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
168 000 € 893 €/m²
  • Обектен код 57489
  • Квадратура 188 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
170 000 € 1700 €/m²
  • Обектен код 57682
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
175 000 € 754 €/m²
  • Обектен код 59297
  • Квадратура 232 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
170 000 € 2428 €/m²
  • Обектен код 63122
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин