Продажба - Търговски обект 120 m² на Олимпийската Ривиера

Гърция Македония Префектура Пиерия Катерини Катерини - Център
50 000 €
417 €/m²
Property 66097 photo 1
Property 66097 photo 2
Property 66097 photo 3
Property 66097 photo 4
Property 66097 photo 5
Property 66097 photo 6
Property 66097 photo 7
Property 66097 photo 8
Property 66097 photo 9
Property 66097 photo 10
Property 66097 photo 11
Property 66097 photo 12
Property 66097 photo 13
Property 66097 photo 14
Property 66097 photo 15
Property 66097 photo 16
Property 66097 photo 17
Property 66097 photo 18
Property 66097 photo 19
Property 66097 photo 20

Details

  • Година на строителство: 1980
  • Отопление: дизел
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 8000 m
  • Разстояние до летището: 85 km

Услуги

  • Склад
  • Access
  • Вътрешни стълби
  • Има нужда от ремонт

Описание

Предлагаме за продажба търговски обект имот с площ 120 кв.м на Олимпийската Ривиера. Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: отопление, складово помещение.

Продава се търговско помещение с обща площ 120 кв.м., разположено в центъра на Катерини, само на 100 метра от общината. Имотът се намира на изключително атрактивна локация с голям човекопоток, заобиколен от магазини, супермаркети, кафенета, банки, аптеки и всички необходими удобства.

Помещението е разпределено на 3 нива:

  • Сутерен – 40 кв.м.
  • Партер – 40 кв.м.
  • Мецанин (галерия) – 40 кв.м.

Имотът се нуждае от ремонт, което предоставя отлична възможност за преустройство според личните нужди или за реализиране на инвестиционен проект с висок потенциал.

Основни предимства на имота:

  • Отлична локация в центъра на града
  • Висока търговска и инвестиционна стойност
  • Добра видимост и лесен достъп
  • Подходящ за магазин, офис, студиа, апартаменти или комбиниран проект
  • Възможност за смяна на предназначението и преобразуване в жилищен имот
  • Идеален вариант за създаване на модерни апартаменти или помещения за отдаване под наем
  • Голям потенциал за увеличение на стойността след ремонт
  • Рядка инвестиционна възможност в центъра на Катерини

Подходящ както за собствен бизнес, така и за инвестиция с отличен потенциал за отдаване под наем или последваща продажба.

Продажба
65 000 € 2096 €/m²
  • Обектен код 62971
  • Квадратура 31 m²
  • Разстояние до морето 50 m
Продажба
45 000 € 130 €/m²
  • Обектен код 64918
  • Квадратура 344 m²
  • Разстояние до морето 8000 m
Продажба
58 000 € 414 €/m²
  • Обектен код 65989
  • Квадратура 140 m²
  • Разстояние до морето 8000 m
Продажба
50 000 € 416 €/m²
  • Обектен код 66097
  • Квадратура 120 m²
  • Разстояние до морето 8000 m

Абонамент за бюлетин