320 000 €
3556 €/m²
Property 66117 photo 1
Property 66117 photo 2

Details

  • Брой етажи: 7
  • Година на строителство: 1956
  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 700 m
  • Разстояние до летището: 15 km

Услуги

  • Асансьор
  • Има нужда от ремонт

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 90 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на шести етаж и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня. Апартаментът има слънчево изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: cградата има асансьор.

Продажба
290 000 € 1933 €/m²
  • Обектен код 36771
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
285 000 € 2035 €/m²
  • Обектен код 58412
  • Квадратура 140 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
275 000 € 4230 €/m²
  • Обектен код 59413
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
279 000 € 3321 €/m²
  • Обектен код 62449
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
280 000 € 3333 €/m²
  • Обектен код 62451
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
285 000 € 3653 €/m²
  • Обектен код 63264
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
285 000 € 275 000 € 3437 €/m²
  • Обектен код 63865
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Препоръчваме Продажба
280 000 € 1904 €/m²
  • Обектен код 65398
  • Квадратура 147 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
270 000 € 3857 €/m²
  • Обектен код 65761
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 4821 €/m²
  • Обектен код 65763
  • Квадратура 56 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин