Продажба - Апартамент 47 m² в Халкидики

Гърция Македония Халкидики Nea Propontida Неа Плагия
140 000 €
2979 €/m²
Property 66139 photo 1
Property 66139 photo 2
Property 66139 photo 3
Property 66139 photo 4
Property 66139 photo 5
Property 66139 photo 6
Property 66139 photo 7
Property 66139 photo 8
Property 66139 photo 9
Property 66139 photo 10
Property 66139 photo 11
Property 66139 photo 12

Details

  • Година на строителство: 1980
  • Брой стаи: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 200 m
  • Разстояние до летището: 44 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 47 кв.м в Халкидики. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от една спалня, хол, една кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, тенти.

Продажба
180 000 € 1384 €/m²
  • Обектен код 8006
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
155 000 € 3690 €/m²
  • Обектен код 37171
  • Квадратура 42 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
135 000 € 2700 €/m²
  • Обектен код 44557
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
130 000 € 3513 €/m²
  • Обектен код 44558
  • Квадратура 37 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
205 000 € 2050 €/m²
  • Обектен код 55871
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
180 000 € 2812 €/m²
  • Обектен код 59018
  • Квадратура 64 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
165 000 € 2946 €/m²
  • Обектен код 59020
  • Квадратура 56 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
140 000 € 2978 €/m²
  • Обектен код 59021
  • Квадратура 47 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
145 000 € 2959 €/m²
  • Обектен код 59026
  • Квадратура 49 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
150 000 € 2941 €/m²
  • Обектен код 59027
  • Квадратура 51 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин