По запитване
Property 66140 photo 1
Property 66140 photo 2
Property 66140 photo 3
Property 66140 photo 4
Property 66140 photo 5
Property 66140 photo 6
Property 66140 photo 7

Details

  • Година на строителство: 1970
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: друг
  • Условие: Стара сграда
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 3000 m
  • Разстояние до летището: 12 km

Услуги

  • паркинг
  • Access

Описание

Предлагаме за продажба 1-етажна къща с площ 70 кв.м в Солун. Къщата и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, градина, отопление.

Подобни обекти

Наем
от 1 550 € /на месец 7 €/m²
  • Обектен код 65862
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
480 000 € 420 000 € 1400 €/m²
  • Обектен код 33783
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
230 000 € 1916 €/m²
  • Обектен код 56437
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
450 000 € 1046 €/m²
  • Обектен код 51230
  • Квадратура 430 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
155 000 € 2066 €/m²
  • Обектен код 65171
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Препоръчваме Продажба
500 000 € 2040 €/m²
  • Обектен код 65754
  • Квадратура 245 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
82 000 € 1051 €/m²
  • Обектен код 64819
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 900 000 € 6785 €/m²
  • Обектен код 10451
  • Квадратура 280 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
370 000 € 3523 €/m²
  • Обектен код 58302
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
290 000 € 840 €/m²
  • Обектен код 13650
  • Квадратура 345 m²
  • Брой стаи 8

Абонамент за бюлетин