Property 66160 photo 1
Property 66160 photo 2
Property 66160 photo 3
Property 66160 photo 4
Property 66160 photo 5
Property 66160 photo 6

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 1971
  • Година на обновяване: 2026
  • Брой стаи: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 1500 m
  • Разстояние до летището: 17 km

Услуги

  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 24 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на партер и се състои от хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: мебели.

Продажба
87 000 € 2121 €/m²
  • Обектен код 61969
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
85 000 € 3400 €/m²
  • Обектен код 63377
  • Квадратура 25 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
87 000 € 2175 €/m²
  • Обектен код 64441
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
87 000 € 1581 €/m²
  • Обектен код 64442
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
86 000 € 2606 €/m²
  • Обектен код 64767
  • Квадратура 33 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
87 000 € 1933 €/m²
  • Обектен код 65390
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
87 000 € 3782 €/m²
  • Обектен код 65744
  • Квадратура 23 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
87 000 € 4350 €/m²
  • Обектен код 65745
  • Квадратура 20 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
87 000 € 3480 €/m²
  • Обектен код 65779
  • Квадратура 25 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
85 000 € 1287 €/m²
  • Обектен код 65849
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин