215 000 €
2389 €/m²
Property 8130 photo 1
Property 8130 photo 2
Property 8130 photo 3

Details

  • Година на строителство: 1983
  • Година на обновяване: 2012
  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 6000 m
  • Разстояние до летището: 44 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 1-етажна къща с площ 90 кв.м в Халкидики. Къщата и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня. Къщата има фронтално изложение е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, климатик, тенти, паркомясто, градина, райграс, отопление, складово помещение.

Продажба
280 000 € 800 €/m²
  • Обектен код 63689
  • Квадратура 350 m²
  • Разстояние до морето 20000 m

Абонамент за бюлетин