Продават

Продажба - Апартамент 65 m² в Касандра (Халкидики)

Гърция Македония Халкидики Касандра
По запитване
Property 834 photo 1
Property 834 photo 2
Property 834 photo 3
Property 834 photo 4
Property 834 photo 5
Property 834 photo 6
Property 834 photo 7
Property 834 photo 8
Property 834 photo 9

Details

  • Етаж: 1 етаж
  • Плаж: белоснежный, песчаный
  • Брой стаи: 3: 2 спальные, гостиная с кухней, душевая
  • Други удобства: кухонная мебель, балконы на обе стороны квартиры, алюминиевые окна и балконные двери
  • разстояние до морето: 650 m
  • Разстояние до летището: 80 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 65 кв.м в Касандра (Халкидики). Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, паркомясто.

Продажба
300 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 4083
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
220 000 € 2291 €/m²
  • Обектен код 5016
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
330 000 € 5076 €/m²
  • Обектен код 15462
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
175 000 € 2734 €/m²
  • Обектен код 36077
  • Квадратура 64 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
210 000 € 3230 €/m²
  • Обектен код 43212
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
110 000 € 2340 €/m²
  • Обектен код 48392
  • Квадратура 47 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
205 000 € 3203 €/m²
  • Обектен код 50067
  • Квадратура 64 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
160 000 € 1454 €/m²
  • Обектен код 51336
  • Квадратура 110 m²
  • Разстояние до морето 1200 m
Продажба
160 000 € 1454 €/m²
  • Обектен код 51337
  • Квадратура 110 m²
  • Разстояние до морето 1200 m
Продажба
210 000 € 3500 €/m²
  • Обектен код 54821
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин