Продават

Продажба - Таунхаус 100 m² в Касандра (Халкидики)

Гърция Македония Халкидики Касандра
По запитване
Property 878 photo 1

Details

  • Брой етажи: 2
  • Плаж: песчаный
  • Брой стаи: 4: подвал 15 кв.м. 1 этаж: зал с кухней и санузел. 2 этаж: 3 спальные и ванная.
  • Други удобства: Общий бассейн, вся мебель, отопление
  • разстояние до морето: 100 m
  • Разстояние до летището: 94 km

Услуги

  • паркинг
  • Гледка към морето
  • Локва

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 100 кв.м в Касандра (Халкидики). Таунхаусът е на 2 нива. Таунхаусът е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, собствен басейн, паркомясто.

Продажба
400 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 63134
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
600 000 € 5454 €/m²
  • Обектен код 63492
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
234 000 € 2888 €/m²
  • Обектен код 63592
  • Квадратура 81 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
255 000 € 2712 €/m²
  • Обектен код 63593
  • Квадратура 94 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
330 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 63641
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
490 000 € 4083 €/m²
  • Обектен код 63651
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
210 000 € 1666 €/m²
  • Обектен код 63699
  • Квадратура 126 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
225 000 € 2142 €/m²
  • Обектен код 64070
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
115 000 € 3026 €/m²
  • Обектен код 64214
  • Квадратура 38 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
400 000 € 4081 €/m²
  • Обектен код 64298
  • Квадратура 98 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин