Продават

Продажба - Къща 100 m² в Касандра (Халкидики)

Гърция Македония Халкидики Касандра Неа Скиони
По запитване
Property 932 photo 1
Property 932 photo 2
Property 932 photo 3
Property 932 photo 4
Property 932 photo 5
Property 932 photo 6
Property 932 photo 7
Property 932 photo 8
Property 932 photo 9
Property 932 photo 10
Property 932 photo 11
Property 932 photo 12
Property 932 photo 13

Details

  • Брой етажи: 2
  • Плаж: песчано-галечный
  • Брой стаи: 3: 2 спальные, зал и кухня, ванная, санузел
  • Други удобства: кухонная мебель, линия под отопление. Угловой дом стоит 180 000 евро.
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 300 m
  • Разстояние до летището: 98 km

Услуги

  • паркинг
  • Гледка към морето
  • Камина

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна къща с площ 100 кв.м в Касандра (Халкидики). Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 2 спални, една баня. Къщата има изложение с изглед към вътрешен двор е сИмотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, паркомясто.

Продажба
1 300 000 € 6842 €/m²
  • Обектен код 63456
  • Квадратура 190 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
330 000 € 3142 €/m²
  • Обектен код 63653
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
470 000 € 2937 €/m²
  • Обектен код 63728
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
220 000 € 1571 €/m²
  • Обектен код 64137
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 1000 €/m²
  • Обектен код 64209
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
360 000 € 3272 €/m²
  • Обектен код 64236
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
480 000 € 3428 €/m²
  • Обектен код 64742
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
300 000 € 2857 €/m²
  • Обектен код 65500
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
490 000 € 3983 €/m²
  • Обектен код 65611
  • Квадратура 123 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
350 000 € 2800 €/m²
  • Обектен код 65678
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин