Продават

Продажба - Апартамент 77 m² на Крит

Гърция Крит Префектура Ираклио
По запитване
Property 935 photo 1
Property 935 photo 2
Property 935 photo 3
Property 935 photo 4
Property 935 photo 5
Property 935 photo 6
Property 935 photo 7
Property 935 photo 8
Property 935 photo 9
Property 935 photo 10
Property 935 photo 11
Property 935 photo 12
Property 935 photo 13
Property 935 photo 14
Property 935 photo 15
Property 935 photo 16
Property 935 photo 17
Property 935 photo 18
Property 935 photo 19
Property 935 photo 20
Property 935 photo 21
Property 935 photo 22
Property 935 photo 23
Property 935 photo 24
Property 935 photo 25
Property 935 photo 26
Property 935 photo 27
Property 935 photo 28
Property 935 photo 29
Property 935 photo 30
Property 935 photo 31
Property 935 photo 32
Property 935 photo 33
Property 935 photo 34
Property 935 photo 35
Property 935 photo 36
Property 935 photo 37
Property 935 photo 38
Property 935 photo 39
Property 935 photo 40
Property 935 photo 41
Property 935 photo 42
Property 935 photo 43
Property 935 photo 44
Property 935 photo 45
Property 935 photo 46
Property 935 photo 47
Property 935 photo 48
Property 935 photo 49
Property 935 photo 50
Property 935 photo 51
Property 935 photo 52
Property 935 photo 53
Property 935 photo 54
Property 935 photo 55
Property 935 photo 56
Property 935 photo 57
Property 935 photo 58
Property 935 photo 59
Property 935 photo 60
Property 935 photo 61
Property 935 photo 62
Property 935 photo 63
Property 935 photo 64
Property 935 photo 65
Property 935 photo 66
Property 935 photo 67
Property 935 photo 68
Property 935 photo 69
Property 935 photo 70
Property 935 photo 71
Property 935 photo 72
Property 935 photo 73
Property 935 photo 74
Property 935 photo 75
Property 935 photo 76
Property 935 photo 77
Property 935 photo 78
Property 935 photo 79
Property 935 photo 80
Property 935 photo 81
Property 935 photo 82
Property 935 photo 83
Property 935 photo 84
Property 935 photo 85
Property 935 photo 86
Property 935 photo 87
Property 935 photo 88
Property 935 photo 89
Property 935 photo 90
Property 935 photo 91
  • Обектен код 935
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 77 m²
  • Област о/в Крит
  • Информация Префектура Ираклио (Крит)
  • Брой стаи 3

Details

  • Година на строителство: 2012
  • Плаж: песчаный
  • Брой стаи: 3: 2 спальни, гостиная с кухней, 2 санузла
  • Отопление: дизел
  • Други удобства: спутниковое ТВ, дизайнерское освещение внутри и снаружи, телефон, интернет
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 1000 m
  • Разстояние до летището: 30 km

Услуги

  • паркинг
  • Гледка към морето
  • Локва
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 77 кв.м на Крит. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, отопление, складово помещение.

Продажба
267 000 € 2495 €/m²
  • Обектен код 49035
  • Квадратура 107 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
320 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 50278
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
240 000 € 215 000 € 4134 €/m²
  • Обектен код 50498
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
70 000 € 875 €/m²
  • Обектен код 51731
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
290 000 € 2071 €/m²
  • Обектен код 54689
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
250 000 € 1623 €/m²
  • Обектен код 54693
  • Квадратура 154 m²
  • Брой стаи 4
Наем
от 170 € /на ден 0 €/m²
  • Обектен код 55855
  • Квадратура 493 m²
  • Брой стаи 3
Наем
от 170 € /на ден 1 €/m²
  • Обектен код 55856
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
345 000 € 2923 €/m²
  • Обектен код 56376
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
360 000 € 3050 €/m²
  • Обектен код 56377
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин