52 имоти в 4 страници

Препоръчваме Продажба
267 000 € 2902 €/m²
  • Обектен код 57354
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 3
Препоръчваме Продажба
220 000 € 2894 €/m²
  • Обектен код 57355
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 2
Препоръчваме Продажба
250 000 € 3205 €/m²
  • Обектен код 57356
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 2
Препоръчваме Продажба
276 000 € 2905 €/m²
  • Обектен код 57357
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 3
Препоръчваме Продажба
290 000 € 2900 €/m²
  • Обектен код 57360
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 2
Препоръчваме Продажба
243 000 € 3197 €/m²
  • Обектен код 57363
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 2
Препоръчваме Продажба
250 000 € 3205 €/m²
  • Обектен код 57364
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 2
Препоръчваме Продажба
304 000 € 3200 €/m²
  • Обектен код 57365
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 2
Препоръчваме Продажба
240 000 € 3200 €/m²
  • Обектен код 57372
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 2
Препоръчваме Продажба
282 000 € 3204 €/m²
  • Обектен код 57373
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 3
Препоръчваме Продажба
247 000 € 3207 €/m²
  • Обектен код 57374
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 2
Препоръчваме Продажба
273 000 € 2904 €/m²
  • Обектен код 57375
  • Квадратура 94 m²
  • Брой стаи 2
Препоръчваме Продажба
320 000 € 3168 €/m²
  • Обектен код 57376
  • Квадратура 101 m²
  • Брой стаи 3
Препоръчваме Продажба
150 000 € 3191 €/m²
  • Обектен код 57379
  • Квадратура 47 m²
  • Брой стаи 1
Препоръчваме Продажба
157 000 € 2907 €/m²
  • Обектен код 57380
  • Квадратура 54 m²
  • Брой стаи 2

Недвижими имоти в центъра на Термi, Гърция

Центърът на Термi е едно от най-търсените места за недвижими имоти от източната страна на Солун. Комбинацията от модерна инфраструктура, зелена среда и бърз достъп до града привлича семейства, професионалисти и инвеститори, които търсят качествен имот в Гърция.

Защо да купите имот в центъра на Термi

Централната част на Термi предлага удобен начин на живот – всичко е в пешеходна достъпност. Ще откриете супермаркети, кафенета, ресторанти, аптеки, банки, фитнес зали и местни магазини на няколко минути от дома си. Районът е добре известен със своята безопасна, приятелска атмосфера и добре организирани обществени пространства.

Центърът на Термi е удобно свързан със Солун чрез главни пътища и обществен транспорт. Международното летище Солун е само на кратко разстояние с кола, което прави района идеален за чести пътувания и за чуждестранни купувачи. В същото време близкият околовръстен път осигурява лесен достъп до центъра на града, търговските центрове и плажовете на Халкидики.

Видове недвижими имоти в Термi

Пазарът на недвижими имоти в центъра на Термi предлага богат избор:

  • Модерни апартаменти в нови жилищни сгради
  • Просторни мезонети и къщи/вили тип таунхаус за семейства
  • Луксозни пентхауси с големи тераси и гледка към града
  • Търговски площи, офиси и обекти за продажба
  • Инвестиции в имоти под наем и новостроящи се проекти

Повечето имоти в центъра на Термi са ново строителство или сравнително отскоро изградени, с енергийноефективен дизайн, качествени материали и съвременни разпределения. Подземни паркоместа, складови помещения, асансьори и системи за сигурност са често срещани характеристики в много от сградите.