37 имоти в 3 страници

Продажба
470 000 € 3241 €/m²
  • Обектен код 63457
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
220 000 € 2750 €/m²
  • Обектен код 60589
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
210 000 € 2692 €/m²
  • Обектен код 60593
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 2604 €/m²
  • Обектен код 61632
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
250 000 € 3164 €/m²
  • Обектен код 61633
  • Квадратура 79 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 61728
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
395 000 € 2323 €/m²
  • Обектен код 61866
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
355 000 € 2535 €/m²
  • Обектен код 61867
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
265 000 € 2704 €/m²
  • Обектен код 62155
  • Квадратура 98 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
250 000 € 2777 €/m²
  • Обектен код 62157
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
182 000 € 2459 €/m²
  • Обектен код 62487
  • Квадратура 74 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
170 000 € 2297 €/m²
  • Обектен код 62488
  • Квадратура 74 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
155 000 € 2870 €/m²
  • Обектен код 63703
  • Квадратура 54 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
120 000 € 2727 €/m²
  • Обектен код 63978
  • Квадратура 44 m²
  • Брой стаи 2

Недвижими имоти в Неа Перамос (Елеитхерес), Гърция

Неа Перамос (Елеитхерес) е една от най-привлекателните крайбрежни зони в Северна Гърция за покупка на имот. Разположен в областната единица Кавала, този очарователен морски град съчетава красиви плажове, спокоен начин на живот и отлична достъпност, което го прави идеален както за почивки, пенсиониране, така и за целогодишно живеене.

Защо да купите имот в Неа Перамос

Неа Перамос е известен с дългия си пясъчен плаж, кристално чистите води и живописната крайбрежна алея с таверни, кафенета и плажни барове. Районът предлага дружелюбна местна общност, безопасна среда за семейства и достъпни цени на недвижимите имоти в сравнение с много други гръцки острови и курорти.

Недвижимите имоти в Неа Перамос (Елеитхерес) са търсени, благодарение на:

  • Лесен достъп чрез магистралата Еgnatia Odos и намиращо се наблизо летище Кавала
  • Красивa брегова линия и гледки към Егейско море
  • Близост до известните плажове на Аммолофои
  • Добре развита инфраструктура – магазини, аптеки, училища, ресторанти
  • Добър потенциал за отдаване под наем през летния сезон

Видове имоти, които се предлагат

В Неа Перамос можете да намерите широк избор от имоти, подходящи за различни нужди и бюджети:

  • Апартаменти – идеални за ваканционни имоти или инвестиция; много от тях са с гледка към морето и балкони.
  • Къщи и мезонети – отлични за семейства или за хора, които търсят повече пространство и уединение.
  • Луксозни вили – висококачествени имоти с частни градини, басейни и панорамни гледки към морето.