77 имоти в 6 страници

Изключителен Продажба
2 000 000 € 3120 €/m²
  • Обектен код 65665
  • Квадратура 641 m²
  • Брой стаи 32
Препоръчваме Продажба
250 000 € 3125 €/m²
  • Обектен код 66065
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 4
Препоръчваме Продажба
270 000 € 3417 €/m²
  • Обектен код 66091
  • Квадратура 79 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
250 000 € 25 €/m²
  • Обектен код 49428
  • Квадратура 9931 m²
  • Разстояние до морето 20000 m
Продажба
220 000 € 1229 €/m²
  • Обектен код 51913
  • Квадратура 179 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
96 000 € 857 €/m²
  • Обектен код 52570
  • Квадратура 112 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
19 000 € 33 €/m²
  • Обектен код 53091
  • Квадратура 573 m²
  • Разстояние до морето 23000 m
Продажба
78 000 € 2 €/m²
  • Обектен код 54347
  • Квадратура 30000 m²
  • Разстояние до морето 16000 m
Продажба
85 000 € 772 €/m²
  • Обектен код 54427
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
25 000 € 99 €/m²
  • Обектен код 54666
  • Квадратура 252 m²
  • Разстояние до морето 19000 m
Продажба
110 000 € 96 €/m²
  • Обектен код 54680
  • Квадратура 1145 m²
  • Разстояние до морето 19000 m
Продажба
32 000 € 32 €/m²
  • Обектен код 56217
  • Квадратура 1000 m²
  • Разстояние до морето 25000 m
Продажба
60 000 € 50 €/m²
  • Обектен код 56221
  • Квадратура 1200 m²
  • Разстояние до морето 20000 m
Продажба
128 000 € 204 €/m²
  • Обектен код 56259
  • Квадратура 626 m²
  • Разстояние до морето 13000 m
Продажба
68 000 € 12 €/m²
  • Обектен код 56500
  • Квадратура 5300 m²
  • Разстояние до морето 17000 m
Търсите недвижим имот в Гърция извън забързания град Солун? Регионът „Останалата част на област Солун“ съчетава автентичен гръцки начин на живот, красиви пейзажи и атрактивни цени на имотите. Това е идеален избор за ваканционни домове, постоянно живеене или инвестиция. По-широкият район на Солун се простира от крайбрежието на Термейския залив до традиционни вътрешни села. Там можете да намерите всичко — от апартаменти на брега и модерни къщи до парцели и земеделски имоти.

Защо да купите имот в „Останалата част на област Солун“

  • По-ниски цени от центъра на града – Насладете се на повече пространство и по-добра стойност, докато сте близо до Солун.
  • Лесен достъп – Кратки разстояния с автомобил до Солун, международното летище, основните магистрали и пристанището.
  • Природна среда – Чист въздух, зелени хълмове, лозя и достъп до морето в няколко крайбрежни района.
  • Уравновесен начин на живот – Тихи квартали, местни пазари, таверни и училища, без да сте далеч от градските услуги.

Какви видове имоти се предлагат

В „Останалата част на област Солун“ можете да откриете разнообразни възможности за недвижими имоти:

  • Апартаменти и мезонети в развиващи се предградия с модерни удобства.
  • Самостоятелни къщи и вили с частни дворове — идеални за семейства или като ваканционни домове.
  • Имотите на първа линия в крайбрежни села, предлагащи гледка към морето и потенциал за отдаване под наем.