18 имоти в 2 страници

Продажба
60 000 € 10 €/m²
  • Обектен код 25046
  • Квадратура 5500 m²
  • Разстояние до морето 3500 m
Продажба
35 000 € 4 €/m²
  • Обектен код 29442
  • Квадратура 7312 m²
  • Разстояние до морето 3500 m
Продажба
24 000 € 6 €/m²
  • Обектен код 32074
  • Квадратура 4000 m²
  • Разстояние до морето 2500 m
Продажба
10 000 € 5 500 € 0 €/m²
  • Обектен код 49867
  • Квадратура 10377 m²
  • Разстояние до морето 9000 m
Продажба
35 000 € 17 €/m²
  • Обектен код 52390
  • Квадратура 2015 m²
  • Разстояние до морето 4500 m
Продажба
18 000 € 18 €/m²
  • Обектен код 52391
  • Квадратура 958 m²
  • Разстояние до морето 4500 m
Продажба
35 000 € 17 €/m²
  • Обектен код 53028
  • Квадратура 2000 m²
  • Разстояние до морето 5000 m
Продажба
85 000 € 77 000 € 592 €/m²
  • Обектен код 56538
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
120 000 € 444 €/m²
  • Обектен код 56568
  • Квадратура 270 m²
  • Разстояние до морето 5000 m
Продажба
280 000 € 560 €/m²
  • Обектен код 57033
  • Квадратура 500 m²
  • Брой стаи 11
Продажба
430 000 € 1343 €/m²
  • Обектен код 57758
  • Квадратура 320 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
25 000 € 24 €/m²
  • Обектен код 60581
  • Квадратура 1011 m²
  • Разстояние до морето 5500 m
Продажба
19 000 € 17 €/m²
  • Обектен код 60605
  • Квадратура 1057 m²
  • Разстояние до морето 4500 m
Продажба
118 000 € 1573 €/m²
  • Обектен код 62041
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
65 000 € 57 000 € 850 €/m²
  • Обектен код 64293
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 3

Недвижими имоти в Сфендами, Гърция

Сфендами е спокойно крайбрежно селище в Пиерия, Северна Гърция, идеално за купувачи, които търсят достъпна собственост близо до морето и планините. На кратко разстояние с кола от Солун и Катерини, Сфендами съчетава лесен достъп с отпуснат, автентичен гръцки начин на живот.

Защо да купите имот в Сфендами

Пазарът на недвижими имоти в Сфендами привлича както купувачи на ваканционни домове, така и инвеститори. Цените обикновено са по-ниски, отколкото на по-известните гръцки острови, а качеството на живот е високо. Ще откриете дълги пясъчни плажове, мек климат, традиционни таверни и девствена природа — всичко това на една ръка разстояние от международно летище.

Сфендами е известно и със своите активности на открито, включително разходки пеша, колоездене и популярния Фестивал на планината Сфендами. Това прави района привлекателен за целогодишен туризъм и краткосрочни наеми, като предоставя на собствениците на имоти добър потенциал за допълнителни приходи.

Видове недвижими имоти, които се предлагат

Районът на Сфендами предлага широк избор от имоти:

  • Апартаменти и студиа близо до морето — идеални както за ваканционни домове, така и за инвестиции под наем.
  • Самостоятелни къщи и вили с дворове, някои с гледка към морето или планината.
  • Парцели подходящи за изграждане на индивидуален дом, малък комплекс или еко‑проект.
  • Традиционни селски къщи за ремонт — идеални за тези, които искат характер и автентичност.

Предимства при инвестиция в недвижими имоти в Сфендами