69 имоти в 5 страници

Препоръчваме Продажба
320 000 € 2539 €/m²
  • Обектен код 61315
  • Квадратура 126 m²
  • Брой стаи 2
Препоръчваме Продажба
1 500 000 € 2392 €/m²
  • Обектен код 65715
  • Квадратура 627 m²
  • Брой стаи 6
Препоръчваме Продажба
150 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 66055
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 3
Препоръчваме Продажба
155 000 € 3100 €/m²
  • Обектен код 66057
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 3
Препоръчваме Продажба
158 000 € 3160 €/m²
  • Обектен код 66058
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 100 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 31477
  • Квадратура 440 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
590 000 € 1787 €/m²
  • Обектен код 31920
  • Квадратура 330 m²
  • Брой стаи 11
Продажба
75 000 € 13 €/m²
  • Обектен код 62796
  • Квадратура 5760 m²
  • Разстояние до морето 4500 m
Продажба
130 000 € 104 €/m²
  • Обектен код 62872
  • Квадратура 1240 m²
  • Разстояние до морето 750 m
Продажба
220 000 € 2268 €/m²
  • Обектен код 61320
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
115 000 € 105 000 € 1875 €/m²
  • Обектен код 61981
  • Квадратура 56 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
460 000 € 220 €/m²
  • Обектен код 62244
  • Квадратура 2084 m²
  • Разстояние до морето 500 m
Продажба
396 000 € 3300 €/m²
  • Обектен код 62744
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
396 000 € 3327 €/m²
  • Обектен код 62745
  • Квадратура 119 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
260 000 € 3291 €/m²
  • Обектен код 62746
  • Квадратура 79 m²
  • Брой стаи 2

Недвижими имоти в Перея (Термаикос), Гърция

Перея е едно от най-популярните крайбрежни места в близост до Солун и изключително привлекателна дестинация за покупка на недвижими имоти в Гърция. Намира се в община Термаикос и съчетава дълъг пясъчен плаж, спокойна празнична атмосфера и лесен достъп до втория по големина град в страната. Това е идеален избор за ваканционен дом, постоянно живеене или доходоносна инвестиция под наем.

Защо да изберете Перея за инвестиция в имот

Перея се простира по протежение на Термаикоския залив, непосредствено срещу Солун. Крайбрежната алея е изпълнена с кафенета, таверни и плажни барове, а задните улици предлагат тихи жилищни зони с нискоетажни къщи и модерни апартаменти. Жителите се радват на:

  • Красиви, добре организирани плажове с плитки води, подходящи за семейства
  • Зашеметяващи залези над залива и гледка към Солун
  • Широк избор от магазини, супермаркети, училища и услуги
  • Активен нощен живот и удобства целогодишно, не само през лятото

Локация и транспорт

Едно от най-големите предимства на недвижимите имоти в Перея е стратегическото й местоположение. Районът е:

  • На около 20–25 минути от центъра на Солун (с автомобил)
  • Само на кратко разстояние от международното летище „Македония“ в Солун
  • Обслужван от чести автобусни линии до града и съседните курорти

Тази комбинация от морски начин на живот и бърз достъп до града прави Перея особено привлекателна за семейства, пътуващи до работа и международни купувачи, които търсят втори дом в Гърция.