19 имоти в 2 страници

Продажба
150 000 € 143 €/m²
  • Обектен код 6565
  • Квадратура 1043 m²
  • Разстояние до морето 50 m
Продажба
1 274 000 € 1 150 000 € 2332 €/m²
  • Обектен код 10941
  • Квадратура 493 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
По запитване
  • Обектен код 11633
  • Квадратура 420 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
180 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 12424
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
75 000 € 70 €/m²
  • Обектен код 14202
  • Квадратура 1058 m²
  • Разстояние до морето 1600 m
Продажба
585 000 € 130 €/m²
  • Обектен код 21308
  • Квадратура 4500 m²
  • Разстояние до морето 5 m
Продажба
1 100 000 € 207 €/m²
  • Обектен код 21309
  • Квадратура 5300 m²
  • Разстояние до морето 150 m
Продажба
845 000 € 130 €/m²
  • Обектен код 21310
  • Квадратура 6500 m²
  • Разстояние до морето 10 m
Продажба
90 000 € 85 €/m²
  • Обектен код 30163
  • Квадратура 1052 m²
  • Разстояние до морето 1500 m
Продажба
680 000 € 2266 €/m²
  • Обектен код 34663
  • Квадратура 300 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
450 000 € 2368 €/m²
  • Обектен код 38266
  • Квадратура 190 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
640 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 38433
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 500 000 € 3750 €/m²
  • Обектен код 38435
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 16
Продажба
150 000 € 120 €/m²
  • Обектен код 38651
  • Квадратура 1250 m²
  • Разстояние до морето 50 m
Продажба
380 000 € 1583 €/m²
  • Обектен код 38670
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 4

Недвижими имоти в Малесина, Фтиотида – Вашият имот до морето в Централна Гърция

Малесина е очарователен крайбрежен град в областта Фтиотида, Централна Гърция, известен с кристално чистите си води, спокойния начин на живот и лесния достъп от Атина. Разположена само на около 120 км от гръцката столица, Малесина се превърна в предпочитана дестинация за ваканционни имоти, целогодишно живеене и умни инвестиции в недвижими имоти.

Защо да купите имот в Малесина?

Недвижимите имоти в Малесина съчетават красотата на Егейско море с удобството на добре свързано вътрешно местоположение. Районът предлага:

  • Лесен достъп от Атина по Националната магистрала и с близки влакови връзки
  • Красиви плажове и малки заливи с чисти, спокойни води
  • Традиционни таверни, кафенета и всички основни услуги на близко разстояние
  • По-ниски цени в сравнение с много острови в Цикладите или известни курорти
  • Мек климат, идеален както за летни почивки, така и за постоянно живеене

Видове имоти, налични в Малесина

Пазарът на недвижими имоти в Малесина предлага разнообразие от имоти, подходящи за различни нужди и бюджети:

  • Ваканционни апартаменти близо до морето, идеални като втори дом или като инвестиция под наем
  • Самостоятелни къщи и вили с градини, тераси и гледка към морето
  • Парцели за застрояване, за да построите своя собствен дом по ваш вкус в Гърция
  • Традиционни къщи в града и в околните села, идеални за проекти по обновяване

Да живеете в Малесина

Малесина предлага спокоен начин на живот с всички ежедневни удобства: супермаркети, аптеки, магазини, училища и здравни услуги. През лятото крайбрежните зони оживяват с посетители, докато през останалата част от годината районът остава тих и автентичен. Районът е и добра база за опознаване на Централна Гърция, включително Термопили, Ламия, планината Парнас и близки спа курорти.