17 имоти в 2 страници

Продажба
217 000 € 2047 €/m²
  • Обектен код 65855
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
135 000 € 2250 €/m²
  • Обектен код 66149
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
52 000 € 1857 €/m²
  • Обектен код 62046
  • Квадратура 28 m²
  • Разстояние до морето 350 m
Продажба
95 000 € 633 €/m²
  • Обектен код 65934
  • Квадратура 150 m²
  • Разстояние до морето 800 m
Продажба
285 000 € 2035 €/m²
  • Обектен код 58412
  • Квадратура 140 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
110 000 € 2244 €/m²
  • Обектен код 58422
  • Квадратура 49 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
355 000 € 2795 €/m²
  • Обектен код 61245
  • Квадратура 127 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
266 000 € 2742 €/m²
  • Обектен код 62059
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
175 000 € 168 000 € 3428 €/m²
  • Обектен код 64040
  • Квадратура 49 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
99 000 € 3666 €/m²
  • Обектен код 64657
  • Квадратура 27 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
105 000 € 3500 €/m²
  • Обектен код 64658
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
189 000 € 2520 €/m²
  • Обектен код 65127
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
189 000 € 2486 €/m²
  • Обектен код 65151
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 3

Недвижими имоти в Мпотсари, Гърция

Търсите да купите или да наемете имот в Гърция на спокойно и централно място? Районът Мпотсари е един от най-привлекателните градски квартали, съчетаващ ежедневен комфорт с отпусната, жилищна атмосфера.

Защо да изберете Мпотсари

Мпотсари е добре организиран квартал, известен с лесния достъп до центъра на града, училища, магазини и обществен транспорт. Подходящ е за семейства, млади професионалисти и инвеститори, които търсят сигурен квартал със стабилни стойности на имотите.

Широките тротоари, местните пазари, кафенета и малките паркове правят ежедневието удобно, а бързите връзки към основните пътни артерии ви позволяват да достигнете близките крайбрежни зони и други важни части на града само за няколко минути.

Видове имоти в Мпотсари

Пазарът на недвижими имоти в Мпотсари предлага широк набор от възможности:

  • Апартаменти: От компактни студиа и едностайни жилища до просторни семейни апартаменти с балкони и място за съхранение.
  • Модерни жилища: По-нови сгради с асансьори, подземен паркинг и енергийно ефективен дизайн.
  • Инвестиционни имоти: Обновени апартаменти и по-стари домове, които могат да бъдат модернизирани за дългосрочно отдаване под наем или краткосрочно настаняване.

Предимства при покупка на имот в Мпотсари

Мпотсари се превърна в предпочитан избор за инвестиции в недвижими имоти в Гърция, благодарение на:

  • Стабилно търсене на жилища под наем от студенти и професионалисти.
  • Конкурентни цени в сравнение с по-туристическите райони.