26 имоти в 2 страници

Препоръчваме Продажба
4 800 000 € 1059 €/m²
  • Обектен код 21782
  • Квадратура 4530 m²
  • Разстояние до морето 14000 m
Продажба
600 000 € 750 €/m²
  • Обектен код 40566
  • Квадратура 800 m²
  • Разстояние до морето 13000 m
Продажба
210 000 € 1478 €/m²
  • Обектен код 26367
  • Квадратура 142 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
220 000 € 1419 €/m²
  • Обектен код 26368
  • Квадратура 155 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
200 000 € 50 €/m²
  • Обектен код 20433
  • Квадратура 4000 m²
  • Разстояние до морето 18000 m
Продажба
33 000 € 13 €/m²
  • Обектен код 37621
  • Квадратура 2400 m²
  • Разстояние до морето 17000 m
Продажба
210 000 € 1050 €/m²
  • Обектен код 49775
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
320 000 € 888 €/m²
  • Обектен код 59446
  • Квадратура 360 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
270 000 € 1421 €/m²
  • Обектен код 51363
  • Квадратура 190 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
115 000 € 605 €/m²
  • Обектен код 58396
  • Квадратура 190 m²
  • Разстояние до морето 13000 m
Продажба
135 000 € 1173 €/m²
  • Обектен код 64570
  • Квадратура 115 m²
  • Разстояние до морето 14000 m
Продажба
340 000 € 1062 €/m²
  • Обектен код 63621
  • Квадратура 320 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
350 000 € 220 000 € 17 €/m²
  • Обектен код 30712
  • Квадратура 12737 m²
  • Разстояние до морето 20000 m
Продажба
235 000 € 12 €/m²
  • Обектен код 30893
  • Квадратура 18500 m²
  • Разстояние до морето 15000 m
Продажба
110 000 € 156 €/m²
  • Обектен код 34976
  • Квадратура 705 m²
  • Разстояние до морето 15000 m

Недвижими имоти в Мигдония, Гърция

Мигдония е един от най-обещаващите региони за недвижими имоти в Северна Гърция. Разположена непосредствено извън Солун, тя съчетава спокойния начин на живот в провинцията с лесен достъп до града, международното летище и плажовете на Халкидики. За много купувачи Мигдония предлага идеалния баланс между качество на живот и умна инвестиция.

Защо да купите имот в Мигдония

Недвижимите имоти в Мигдония привличат както гръцки, така и международни купувачи. Цените на имотите все още са по-ниски, отколкото в централния Солун, а районът предлага по-големи парцели, модерни къщи и красиви природни ландшафти.

  • Стратегическо местоположение: Бърз достъп до Солун, основните магистрали и летището.
  • Спокойна среда: Зелени пейзажи, открити гледки, нисък шум и по-чист въздух.
  • По-ниски цени: Повече квадратни метри за бюджета ви в сравнение с центъра на града или популярните курорти.
  • Възможности за растеж: Нарастващ интерес към семейни домове, ваканционни имоти и дългосрочно отдаване под наем.

Видове налични имоти

В Мигдония можете да откриете широк набор от предложения за недвижими имоти:

  • Самостоятелни къщи с градини и частни дворове
  • Нови вили с модерен дизайн и енергийно ефективни системи
  • Апартаменти в малки жилищни сгради
  • Земя и парцели за строителство или за земеделско използване
  • Ваканционни домове за лично ползване или доход от краткосрочен наем

Независимо дали търсите постоянно жилище близо до Солун или ваканционен дом в Северна Гърция, Мигдония предлага гъвкави възможности за всеки бюджет и начин на живот.