26 имоти в 2 страници

Препоръчваме Продажба
450 000 € 2250 €/m²
  • Обектен код 21547
  • Квадратура 200 m²
  • Разстояние до морето 700 m
Продажба
30 000 € 30 €/m²
  • Обектен код 23101
  • Квадратура 1000 m²
  • Разстояние до морето 3500 m
Продажба
830 000 € 700 000 € 2243 €/m²
  • Обектен код 43911
  • Квадратура 312 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
600 000 € 3243 €/m²
  • Обектен код 48343
  • Квадратура 185 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
730 000 € 265 €/m²
  • Обектен код 59361
  • Квадратура 2750 m²
  • Разстояние до морето 30 m
Продажба
86 000 € 65 €/m²
  • Обектен код 5165
  • Квадратура 1322 m²
  • Разстояние до морето 700 m
Продажба
240 000 € 568 €/m²
  • Обектен код 5167
  • Квадратура 422 m²
Продажба
340 000 € 3238 €/m²
  • Обектен код 5671
  • Квадратура 105 m²
  • Разстояние до морето 10 m
Продажба
221 000 € 552 €/m²
  • Обектен код 6023
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
430 000 € 2150 €/m²
  • Обектен код 6827
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
320 000 € 610 €/m²
  • Обектен код 9442
  • Квадратура 524 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Инвестиции Продажба
1 600 000 € 1167 €/m²
  • Обектен код 9445
  • Квадратура 1370 m²
  • Разстояние до морето 200 m
Продажба
170 000 € 1888 €/m²
  • Обектен код 9446
  • Квадратура 90 m²
  • Разстояние до морето 200 m
Продажба
550 000 € 450 000 € 789 €/m²
  • Обектен код 9448
  • Квадратура 570 m²
  • Разстояние до морето 40 m
Продажба
280 000 € 1120 €/m²
  • Обектен код 9576
  • Квадратура 250 m²
  • Разстояние до морето 4000 m

Имоти в Халкида, Гърция

Халкида (или Халкидa) е оживената столица на остров Евия, само на около час шофиране от Атина. С прочутото си приливно явление, красивия си морски бряг и спокойната островна атмосфера, Халкида се превръща в предпочитана дестинация за купувачи на имоти, търсещи втори дом, възможност за инвестиция или спокойно място за живеене целогодишно.

Защо да купите имот в Халкида

Халкида успешно съчетава градски уют със завладяващ чар на морето. Тук ще намерите магазини, ресторанти, кафенета, училища, медицински услуги и удобен обществен транспорт, както и чисти плажове и живописни заливи. Много купувачи избират Халкида като алтернатива на по-скъпите райони на Атика, като същевременно се радват на лесен достъп до Атина и международното летище.

Пазарът на недвижими имоти в Халкида предлага конкурентни цени в сравнение с други крайбрежни райони в Гърция. Това прави региона атрактивен както за лично ползване, така и за доходи от отдаване под наем, особено през летния сезон и уикендите, когато много атиняни идват за кратка почивка край морето.

Видове недвижими имоти в Халкида

В и около Халкида може да откриете широк набор от имоти:

  • Модерни апартаменти близо до морето и центъра на града
  • Традиционни къщи в тихи жилищни квартали
  • Крайбрежни вили с частни градини и впечатляващи гледки
  • Парцелa и земя за индивидуални проекти
  • Търговски имоти за бизнес и туризъм

Независимо дали търсите компактен ваканционен апартамент, семейна къща или инвестиционен имот, Халкида предлага разнообразни възможности за различни бюджети.