63 имоти в 5 страници

Препоръчваме Продажба
460 000 € 2555 €/m²
  • Обектен код 65511
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
185 000 € 170 000 € 3207 €/m²
  • Обектен код 63446
  • Квадратура 53 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
470 000 € 3241 €/m²
  • Обектен код 63457
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
600 000 € 4838 €/m²
  • Обектен код 63554
  • Квадратура 124 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
330 000 € 3837 €/m²
  • Обектен код 63558
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
280 000 € 3500 €/m²
  • Обектен код 63570
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
155 000 € 2870 €/m²
  • Обектен код 63703
  • Квадратура 54 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
320 000 € 2782 €/m²
  • Обектен код 63727
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
120 000 € 2727 €/m²
  • Обектен код 63978
  • Квадратура 44 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
105 000 € 2916 €/m²
  • Обектен код 64024
  • Квадратура 36 m²
  • Разстояние до морето 1300 m
Продажба
145 000 € 2543 €/m²
  • Обектен код 64025
  • Квадратура 57 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
1 300 000 € 3714 €/m²
  • Обектен код 64913
  • Квадратура 350 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
170 000 € 3617 €/m²
  • Обектен код 65046
  • Квадратура 47 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
247 500 € 3256 €/m²
  • Обектен код 65049
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 3

Недвижими имоти в Елеитхерес, Гърция

Открийте очарованието на Елеитхерес — прекрасен крайбрежен район в Северна Гърция, идеален за покупка на ваканционен дом, инвестиционен имот или постоянно жилище. Заобиколен от зелени хълмове, кристално чисти плажове и традиционни селища, Елеитхерес предлага спокоен начин на живот с лесен достъп до оживения град Кавала и магистралата Еgnatia Odos.

Защо да купите имот в Елеитхерес

Пазарът на недвижими имоти в Елеитхерес съчетава атрактивни цени със силен потенциал за растеж на стойността. Тук ще откриете голямо разнообразие от:

  • Модерни апартаменти близо до морето
  • Самостоятелни къщи с частни дворове и гледка към планината
  • Традиционни каменни къщи в живописни селища
  • Парцели за изграждане на собствена вила или туристически обекти

Елеитхерес е особено предпочитан от купувачи, които търсят тихо, автентично гръцко усещане без тълпите на големите туристически курорти. Районът е известен с чистите, пясъчни плажове, местните таверни, термалните извори в близките Криньидес и мек климат през цялата година.

Инвестиционни възможности

Недвижимите имоти в Елеитхерес са отличен избор за инвеститори. Ваканционните наеми са с голямо търсене през летния сезон, а районът привлича посетители от Гърция, Балканите и Западна Европа. Много собственици успешно отдават под наем:

  • Апартаменти и студиа на първа линия
  • Семейни къщи с градини и басейни
  • Малки бутикови хотели или къщи за гости

Благодарение на стратегическото си местоположение между Кавала и Солун и близостта до пристанището с фериботи до остров Тасос, Елеитхерес става все по-интересен за дългосрочни инвестиции в недвижими имоти.