За компанията
За компанията
Нашият екип
Нашите офиси
История на компанията
+359 (0) 2 9963402
Проектиране
3D моделиране и визуализация
Застраховка
Имоти в Гърция - Агия Напа (Фамагуста) - продажба - вили, апартаменти, градски къщи
--
-1 етаж
0 етаж
полуэтаж
2 етаж
3 етаж
4 етаж
5 етаж
6 етаж
7 етаж
8 етаж
8+ етаж
Пентхаус
Таванско помещение
1 етаж
Етаж до
--
-1 етаж
0 етаж
полуэтаж
2 етаж
3 етаж
4 етаж
5 етаж
6 етаж
7 етаж
8 етаж
8+ етаж
Пентхаус
Таванско помещение
1 етаж
Квадратура ▼
28 имоти в 2 страници
Продажба
625 000 €
579 €/m²
Бизнес
Агия Напа
Обектен код
58775
Квадратура
1079 m²
Продажба
180 000 €
1592 €/m²
Бизнес
Агия Напа
Обектен код
59508
Квадратура
113 m²
Продажба
60 000 €
1 €/m²
Парцел
Агия Напа
Обектен код
54505
Квадратура
37753 m²
Продажба
135 000 €
18 €/m²
Парцел
Агия Напа
Обектен код
57621
Квадратура
7165 m²
Продажба
155 000 €
6 €/m²
Парцел
Агия Напа
Обектен код
57622
Квадратура
23592 m²
Продажба
190 000 €
22 €/m²
Парцел
Агия Напа
Обектен код
57624
Квадратура
8366 m²
Продажба
700 000 €
82 €/m²
Парцел
Агия Напа
Обектен код
57625
Квадратура
8518 m²
Продажба
155 000 €
23 €/m²
Парцел
Агия Напа
Обектен код
57697
Квадратура
6655 m²
Продажба
55 000 €
1 €/m²
Парцел
Агия Напа
Обектен код
57896
Квадратура
33698 m²
Продажба
215 000 €
26 €/m²
Парцел
Агия Напа
Обектен код
58644
Квадратура
8035 m²
Продажба
120 000 €
18 €/m²
Парцел
Агия Напа
Обектен код
58660
Квадратура
6585 m²
Продажба
100 000 €
3 €/m²
Парцел
Агия Напа
Обектен код
58671
Квадратура
25489 m²
Продажба
270 000 €
29 €/m²
Парцел
Агия Напа
Обектен код
58691
Квадратура
9160 m²
Продажба
37 000 €
4 €/m²
Парцел
Агия Напа
Обектен код
58708
Квадратура
8710 m²
Продажба
315 000 €
23 €/m²
Парцел
Агия Напа
Обектен код
58721
Квадратура
13376 m²
1
2
Абонирай се
Бих желал да получавам актуализации и промоционални предложения на предоставените от мен детайли за контакт, които съответстват с мойте интереси и предпочитания,в зависимост от
Политика за конфиденциалност
Използваме "бисквитки", за да Ви предоставим най-доброто изживяване на нашия уебсайт. Ако продължите да използвате този сайт, ние ще приемем, че сте доволни от него.