Продажба - Хотел 1000 m² в Касандра (Халкидики)

Гърция Македония Халкидики Касандра Пефкохори
4 200 000 €
4200 €/m²
Property 1015 photo 1
Property 1015 photo 2
Property 1015 photo 3
Property 1015 photo 4
Property 1015 photo 5
Property 1015 photo 6
Property 1015 photo 7
Property 1015 photo 8
Property 1015 photo 9
Property 1015 photo 10

Details

  • Плаж: песчаный
  • Брой стаи: 32
  • Други удобства: На 1 этаже есть также магазин и кафе
  • разстояние до морето: 5 m
  • Разстояние до летището: 79 km

Услуги

  • Гледка към морето

Описание

Предлагаме за продажба хотел с площ 1000 кв.м в Касандра (Халкидики). Xотелът има 1-ниво. хотелът е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели.

Предлагаме за продажба хотел, разположен на брега на морето, в популярно курортно селище, на полуостров Касандра-Халкидики. Хотелът е с площ от 1.000 кв.м и разполага с 32 стаи, рецепция, магазин за бонбони и кафене. Стаите имат телевизор, климатик и хладилник. Курортното селище е много популярно сред туристите и има добре развита инфраструктура. Пясъчният плаж е на 5 метра от хотела.

Продажба
4 600 000 € 5111 €/m²
  • Обектен код 1932
  • Квадратура 900 m²
  • Разстояние до морето 500 m
Продажба
3 500 000 € 614 €/m²
  • Обектен код 6890
  • Квадратура 5700 m²
  • Разстояние до морето 3000 m
Продажба
4 100 000 € 3253 €/m²
  • Обектен код 44836
  • Квадратура 1260 m²
  • Разстояние до морето 350 m
Продажба
5 500 000 € 7857 €/m²
  • Обектен код 5515
  • Квадратура 700 m²
  • Разстояние до морето 10 m
Продажба
4 400 000 € 3520 €/m²
  • Обектен код 20992
  • Квадратура 1250 m²
  • Разстояние до морето 50 m

Абонамент за бюлетин