Продават
По запитване
Property 1021 photo 1
Property 1021 photo 2
Property 1021 photo 3
Property 1021 photo 4
Property 1021 photo 5
Property 1021 photo 6
Property 1021 photo 7
Property 1021 photo 8
Property 1021 photo 9
Property 1021 photo 10
Property 1021 photo 11
Property 1021 photo 12

Details

  • Брой етажи: 3
  • Плаж: песчаный
  • Брой стаи: 9: 2 кухни, 2 столовые, 2 гостиные, кабинет, 6 спальных комнат, 3 ванные комнаты.
  • Други удобства: полное кондиционирование, солнечные панели для подогрева воды, индивидуальное отопление, спутниковое ТВ, дизайнерское освещение внутри и снаружи, интернет, телефон, сигнализация, барбекю.
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 300 m
  • Разстояние до летището: 16 km

Услуги

  • паркинг
  • Гледка към морето
  • Камина

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна къща с площ 250 кв.м на Крит. сутерен и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня. Партер и се състои от 2 холове, една кухня, една баня. Първи етаж и се състои от 4 спални, една баня. Къщата има слънчево изложение е с Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, паркомясто, градина, райграс, барбекю, отопление, алармена система.

Продажба
540 000 € 450 000 € 2812 €/m²
  • Обектен код 36690
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
700 000 € 1400 €/m²
  • Обектен код 37510
  • Квадратура 500 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
По запитване
  • Обектен код 37913
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
1 100 000 € 2750 €/m²
  • Обектен код 38928
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
600 000 € 495 000 € 2250 €/m²
  • Обектен код 39675
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 490 000 € 1 100 000 € 2956 €/m²
  • Обектен код 40248
  • Квадратура 372 m²
  • Разстояние до морето 160 m
Продажба
650 000 € 1547 €/m²
  • Обектен код 40395
  • Квадратура 420 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
70 000 € 280 €/m²
  • Обектен код 41897
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
680 000 € 3695 €/m²
  • Обектен код 42028
  • Квадратура 184 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
275 000 € 2750 €/m²
  • Обектен код 42772
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин