Продажба - Къща 160 m² на Олимпийската Ривиера

Гърция Македония Префектура Пиерия Катерини
320 000 €
2000 €/m²
Property 10405 photo 1
Property 10405 photo 2
Property 10405 photo 3
Property 10405 photo 4
Property 10405 photo 5
Property 10405 photo 6
Property 10405 photo 7
Property 10405 photo 8
Property 10405 photo 9
Property 10405 photo 10
Property 10405 photo 11
Property 10405 photo 12
Property 10405 photo 13
Property 10405 photo 14
Property 10405 photo 15
Property 10405 photo 16

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2002
  • Брой стаи: 5
  • Други удобства: мебель, бытовая техника, 3 кондиционера, сауна, камин
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 2500 m
  • Разстояние до летището: 43 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна къща с площ 160 кв.м на Олимпийската Ривиера. сутерен и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Партер и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, едно складово помещение. Къщата има ъглово изложение е с Имотът предлага красива гледка към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, тенти, паркомясто, градина, райграс, барбекю, гараж, отопление, складово помещение.

Продажба
350 000 € 1446 €/m²
  • Обектен код 57510
  • Квадратура 242 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
360 000 € 2748 €/m²
  • Обектен код 57642
  • Квадратура 131 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
430 000 € 1343 €/m²
  • Обектен код 57758
  • Квадратура 320 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
430 000 € 1033 €/m²
  • Обектен код 58945
  • Квадратура 416 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
280 000 € 2692 €/m²
  • Обектен код 59050
  • Квадратура 104 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
275 000 € 1527 €/m²
  • Обектен код 59110
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
430 000 € 3467 €/m²
  • Обектен код 60707
  • Квадратура 124 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
330 000 € 1500 €/m²
  • Обектен код 61010
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
285 000 € 1295 €/m²
  • Обектен код 61532
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
290 000 € 743 €/m²
  • Обектен код 62161
  • Квадратура 390 m²
  • Брой стаи 7

Абонамент за бюлетин