Продават

Продажба - Вила 190 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Център
По запитване
Property 1063 photo 1
Property 1063 photo 2
Property 1063 photo 3
Property 1063 photo 4
Property 1063 photo 5
Property 1063 photo 6
Property 1063 photo 7
Property 1063 photo 8
Property 1063 photo 9
Property 1063 photo 10
Property 1063 photo 11
Property 1063 photo 12
Property 1063 photo 13
Property 1063 photo 14
  • Обектен код 1063
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 190 m²
  • Площ на участък 410 m²
  • Област Атина
  • Информация Атина - Център (Атика)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 1950
  • Брой стаи: 4: 1 этаж - 3 спальни и ванная, цокольный - кухня, салон, столовая, туалет, два холла. подвальный - спальня для прислуги, подсобные помещения
  • Разстояние до летището: 25 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 190 кв.м в Атина. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, паркомясто.

Продажба
12 500 000 € 33783 €/m²
  • Обектен код 13088
  • Квадратура 370 m²
  • Брой стаи 11
Продажба
8 600 000 € 6 500 000 € 5416 €/m²
  • Обектен код 13284
  • Квадратура 1200 m²
  • Брой стаи 11
Продажба
1 100 000 € 900 000 € 2142 €/m²
  • Обектен код 13670
  • Квадратура 420 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
1 350 000 € 2934 €/m²
  • Обектен код 14427
  • Квадратура 460 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
3 200 000 € 2285 €/m²
  • Обектен код 14568
  • Квадратура 1400 m²
  • Брой стаи 14
Продажба
7 000 000 € 3684 €/m²
  • Обектен код 18396
  • Квадратура 1900 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
1 250 000 € 2551 €/m²
  • Обектен код 21724
  • Квадратура 490 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
3 500 000 € 7000 €/m²
  • Обектен код 34015
  • Квадратура 500 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
3 675 000 € 3675 €/m²
  • Обектен код 34772
  • Квадратура 1000 m²
  • Брой стаи 12
Продажба
1 420 000 € 3107 €/m²
  • Обектен код 37080
  • Квадратура 457 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин