Продават
Property 10938 photo 1
Property 10938 photo 2
Property 10938 photo 3
Property 10938 photo 4
Property 10938 photo 5
Property 10938 photo 6
Property 10938 photo 7
Property 10938 photo 8
Property 10938 photo 9
Property 10938 photo 10
Property 10938 photo 11
Property 10938 photo 12
Property 10938 photo 13
Property 10938 photo 14
Property 10938 photo 15
Property 10938 photo 16
Property 10938 photo 17
Property 10938 photo 18
Property 10938 photo 19
Property 10938 photo 20

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2009
  • Брой стаи: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 300 m
  • Разстояние до летището: 27 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 115 кв.м в Атика. Таунхаусът е на 2 нива. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от една спалня, баня с тоалетна. Таунхаусът е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто, градина, райграс, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
930 000 € 4061 €/m²
  • Обектен код 54696
  • Квадратура 229 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
930 000 € 3780 €/m²
  • Обектен код 54698
  • Квадратура 246 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 030 000 € 4103 €/m²
  • Обектен код 54699
  • Квадратура 251 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
740 000 € 7400 €/m²
  • Обектен код 56983
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
430 000 € 2529 €/m²
  • Обектен код 57344
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
355 000 € 340 000 € 3655 €/m²
  • Обектен код 57564
  • Квадратура 93 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
180 000 € 3600 €/m²
  • Обектен код 57861
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
370 000 € 1850 €/m²
  • Обектен код 59540
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
200 000 € 2040 €/m²
  • Обектен код 60979
  • Квадратура 98 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
360 000 € 2812 €/m²
  • Обектен код 61743
  • Квадратура 128 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин