Продават

Продажба - Апартамент 70 m² в Касандра (Халкидики)

Гърция Македония Халкидики Касандра
145 000 €
2071 €/m²
Property 1103 photo 1
Property 1103 photo 2
Property 1103 photo 3
Property 1103 photo 4
Property 1103 photo 5
Property 1103 photo 6

Details

  • Етаж: 2 етаж
  • Плаж: песчаный
  • Брой стаи: 3: зал с кухней, 2 спальни, ванная
  • Други удобства: кондиционер, кухонная мебель, шкафы, необходим освежающий ремонт
  • разстояние до морето: 20 m
  • Разстояние до летището: 94 km

Услуги

  • Гледка към морето

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 70 кв.м в Касандра (Халкидики). Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели.

Продажба
170 000 € 2575 €/m²
  • Обектен код 60649
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
160 000 € 1777 €/m²
  • Обектен код 60910
  • Квадратура 90 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
165 000 € 2200 €/m²
  • Обектен код 62625
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
160 000 € 2666 €/m²
  • Обектен код 62637
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
165 000 € 3666 €/m²
  • Обектен код 63049
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
190 000 € 2375 €/m²
  • Обектен код 63063
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
185 000 € 3189 €/m²
  • Обектен код 63170
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
170 000 € 3400 €/m²
  • Обектен код 63454
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
185 000 € 2846 €/m²
  • Обектен код 63755
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
170 000 € 2741 €/m²
  • Обектен код 63975
  • Квадратура 62 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин