Продават

Продажба - Таунхаус 195 m² на Пелопонес

Гърция Пелопонисос Арголида
300 000 €
1538 €/m²
Property 1196 photo 1
Property 1196 photo 2
Property 1196 photo 3
Property 1196 photo 4
Property 1196 photo 5
Property 1196 photo 6
Property 1196 photo 7
Property 1196 photo 8
  • Обектен код 1196
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Таунхаус
  • Квадратура 195 m²
  • Област Пелопонес
  • Информация Арголида (Пелопонисос)
  • Брой стаи 5

Details

  • Брой етажи: 3
  • Плаж: песчаный
  • Брой стаи: 5: 2 этаж: 2 спальни и ванная, 1 этаж: салон, кухня и ванная, цоколь: 3 спальни и кухня, туалет
  • разстояние до морето: 200 m

Услуги

  • паркинг
  • Гледка към морето

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 195 кв.м на Пелопонес. Таунхаусът е на 3 нива. Таунхаусът е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто.

Продажба
250 000 € 1262 €/m²
  • Обектен код 62900
  • Квадратура 198 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
250 000 € 1724 €/m²
  • Обектен код 65253
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
335 000 € 3316 €/m²
  • Обектен код 65471
  • Квадратура 101 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
260 000 € 2321 €/m²
  • Обектен код 63505
  • Квадратура 112 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
260 000 € 2363 €/m²
  • Обектен код 65691
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
340 000 € 1888 €/m²
  • Обектен код 62642
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин