Продават

Продажба - Апартамент 240 m² в Солун

Гърция Солун Солун - Община
1 150 000 €
4792 €/m²
Property 1337 photo 1
Property 1337 photo 2
Property 1337 photo 3
Property 1337 photo 4
Property 1337 photo 5
Property 1337 photo 6
Property 1337 photo 7
Property 1337 photo 8
Property 1337 photo 9
Property 1337 photo 10
Property 1337 photo 11
Property 1337 photo 12
Property 1337 photo 13
Property 1337 photo 14
Property 1337 photo 15
Property 1337 photo 16
Property 1337 photo 17
Property 1337 photo 18
Property 1337 photo 19
Property 1337 photo 20
Property 1337 photo 21
Property 1337 photo 22
Property 1337 photo 23
Property 1337 photo 24
Property 1337 photo 25
  • Обектен код 1337
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 240 m²
  • Област Солун
  • Информация Солун - Община (Солун)
  • Брой стаи 6

Details

  • Етаж: 8 етаж
  • Брой стаи: 6: 2 гостиные, 4 спальни, кухня, 2 ванные (1 с душем), балкон
  • Други удобства: система отопления, кондиционеры, подведен природный газ, 2 кладовых помещения, деревянный пол-паркет в гостиных
  • Разстояние до летището: 15 km

Услуги

  • Гледка към морето

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 240 кв.м в Солун. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели.

Продажба
1 700 000 € 2615 €/m²
  • Обектен код 39580
  • Квадратура 650 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 200 000 € 8633 €/m²
  • Обектен код 61679
  • Квадратура 139 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 200 000 € 8633 €/m²
  • Обектен код 61680
  • Квадратура 139 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 350 000 € 9712 €/m²
  • Обектен код 61681
  • Квадратура 139 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 350 000 € 9712 €/m²
  • Обектен код 61682
  • Квадратура 139 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 200 000 € 11111 €/m²
  • Обектен код 61684
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин