Продават

Продажба - Вила 380 m² на Пелопонес

Гърция Пелопонисос Арголида
По запитване
Property 1355 photo 1
Property 1355 photo 2
Property 1355 photo 3
Property 1355 photo 4
Property 1355 photo 5
Property 1355 photo 6
Property 1355 photo 7
Property 1355 photo 8
Property 1355 photo 9
Property 1355 photo 10
Property 1355 photo 11
Property 1355 photo 12
Property 1355 photo 13
Property 1355 photo 14
Property 1355 photo 15
Property 1355 photo 16
Property 1355 photo 17
Property 1355 photo 18
Property 1355 photo 19
Property 1355 photo 20
  • Обектен код 1355
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 380 m²
  • Площ на участък 9000 m²
  • Област Пелопонес
  • Информация Арголида (Пелопонисос)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 3
  • Брой стаи: 4: 1 этаж: хол, салон, столовая, кухня, туалет. 2 этаж: 3спальни, 2 ванные,тренажерный зал, мансарда. 3 этаж: спальня с отдельной ванной
  • Други удобства: бассейн, спутниковое тв, интернет, домашний бар, сигнализация, сад, барбекю, крытый гараж, беседка со столом
  • разстояние до морето: 800 m
  • Разстояние до край. град: 7 km
  • Разстояние до летището: 160 km

Услуги

  • паркинг
  • Гледка към морето
  • Локва
  • Камина

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 380 кв.м на Пелопонес. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, собствен басейн, паркомясто.

Продажба
2 800 000 € 6222 €/m²
  • Обектен код 6497
  • Квадратура 450 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
По запитване
  • Обектен код 22155
  • Квадратура 1120 m²
Продажба
1 800 000 € 15000 €/m²
  • Обектен код 23714
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
640 000 € 1600 €/m²
  • Обектен код 33307
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
2 500 000 € 4132 €/m²
  • Обектен код 57640
  • Квадратура 605 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
2 500 000 € 1 970 000 € 3940 €/m²
  • Обектен код 59167
  • Квадратура 500 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
1 800 000 € 3821 €/m²
  • Обектен код 62367
  • Квадратура 471 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
2 600 000 € 1 600 000 € 3809 €/m²
  • Обектен код 63484
  • Квадратура 420 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
660 000 € 3707 €/m²
  • Обектен код 63649
  • Квадратура 178 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
470 000 € 2350 €/m²
  • Обектен код 66002
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин