Property 14275 photo 1
Property 14275 photo 2
Property 14275 photo 3
Property 14275 photo 4
Property 14275 photo 5
Property 14275 photo 6
Property 14275 photo 7
Property 14275 photo 8
Property 14275 photo 9
Property 14275 photo 10
Property 14275 photo 11

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2009
  • Брой стаи: 9
  • Отопление: дизел
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 1100 m
  • Разстояние до летището: 24 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 380 кв.м в Атика. Партер и се състои от 2 спални, хол с кухня, хол, 2 бани. Първи етаж и се състои от 4 спални, хол с кухня, 2 бани. Вилата е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към града, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, климатик, тенти, собствен басейн, паркомясто, градина, райграс, барбекю, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
2 200 000 € 2315 €/m²
  • Обектен код 48925
  • Квадратура 950 m²
  • Разстояние до морето 1300 m
Продажба
2 100 000 € 13125 €/m²
  • Обектен код 41219
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 000 000 € 1 650 000 € 10000 €/m²
  • Обектен код 62542
  • Квадратура 165 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 800 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 12116
  • Квадратура 450 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 800 000 € 2250 €/m²
  • Обектен код 14468
  • Квадратура 800 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 400 000 € 4571 €/m²
  • Обектен код 65374
  • Квадратура 525 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
2 400 000 € 2 200 000 € 6285 €/m²
  • Обектен код 60253
  • Квадратура 350 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 000 000 € 4166 €/m²
  • Обектен код 14290
  • Квадратура 480 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
2 500 000 € 2873 €/m²
  • Обектен код 9439
  • Квадратура 870 m²
  • Разстояние до морето 12000 m

Абонамент за бюлетин