Продават

Продажба - Таунхаус 70 m² в Касандра (Халкидики)

Гърция Македония Халкидики Касандра
170 000 €
2429 €/m²
Property 1462 photo 1
Property 1462 photo 2
Property 1462 photo 3
Property 1462 photo 4
Property 1462 photo 5
Property 1462 photo 6
Property 1462 photo 7
Property 1462 photo 8
Property 1462 photo 9
Property 1462 photo 10
Property 1462 photo 11
Property 1462 photo 12
Property 1462 photo 13

Details

  • Брой етажи: 2
  • Плаж: песчаный
  • Брой стаи: 3: 1 этаж: гостиная, кухня, ванная. 2 этаж: 2 спальни, ванная (душ)
  • Други удобства: полностью меблирован, кухонное оборудование, тенты
  • разстояние до морето: 20 m
  • Разстояние до летището: 80 km

Услуги

  • Гледка към морето

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 70 кв.м в Касандра (Халкидики). Таунхаусът е на 2 нива. Таунхаусът е с Имотът разполага със следните екстри: мебели.

Продажба
200 000 € 1428 €/m²
  • Обектен код 31745
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
230 000 € 2169 €/m²
  • Обектен код 32756
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
170 000 € 2833 €/m²
  • Обектен код 36076
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
165 000 € 1941 €/m²
  • Обектен код 43214
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
175 000 € 2058 €/m²
  • Обектен код 43215
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
210 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 53273
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
150 000 € 2678 €/m²
  • Обектен код 53282
  • Квадратура 56 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
170 000 € 1700 €/m²
  • Обектен код 54393
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
230 000 € 1533 €/m²
  • Обектен код 56169
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 2941 €/m²
  • Обектен код 58329
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин