Продажба - Таунхаус 98 m² в Касандра (Халкидики)

Гърция Македония Халкидики Касандра
250 000 €
2551 €/m²
Property 178 photo 1
Property 178 photo 2
Property 178 photo 3
Property 178 photo 4
Property 178 photo 5

Details

  • Брой етажи: 2
  • Плаж: песчаный, лучший на п-ове Кассандра
  • Брой стаи: 3: гостиная, столовая, 2 спальни, балкон и веранда, душевая и ванная комнаты, туалет
  • Други удобства: Кондиционер, общий бассейн
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 1500 m
  • Разстояние до край. град: 5 km
  • Разстояние до летището: 83 km

Услуги

  • паркинг
  • Гледка към морето
  • Локва
  • Камина

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 98 кв.м в Касандра (Халкидики). Таунхаусът е на 2 нива. Партер и се състои от хол с кухня, една баня. Първи етаж и се състои от 2 спални, баня с тоалетна. Таунхаусът е с Имотът предлага красива гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, климатик, собствен басейн, паркомясто.

Продажба
360 000 € 2535 €/m²
  • Обектен код 12426
  • Квадратура 142 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
290 000 € 2589 €/m²
  • Обектен код 31242
  • Квадратура 112 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
230 000 € 2169 €/m²
  • Обектен код 32756
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
300 000 € 1754 €/m²
  • Обектен код 43854
  • Квадратура 171 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
300 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 52537
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
280 000 € 2434 €/m²
  • Обектен код 52949
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
210 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 53273
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
300 000 € 2727 €/m²
  • Обектен код 54516
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
300 000 € 2803 €/m²
  • Обектен код 54517
  • Квадратура 107 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
230 000 € 1533 €/m²
  • Обектен код 56169
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин