Продажба - Таунхаус 98 m² в Касандра (Халкидики)

Гърция Македония Халкидики Касандра
250 000 €
2551 €/m²
Property 178 photo 1
Property 178 photo 2
Property 178 photo 3
Property 178 photo 4
Property 178 photo 5

Details

  • Брой етажи: 2
  • Плаж: песчаный, лучший на п-ове Кассандра
  • Брой стаи: 3: гостиная, столовая, 2 спальни, балкон и веранда, душевая и ванная комнаты, туалет
  • Други удобства: Кондиционер, общий бассейн
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 1500 m
  • Разстояние до край. град: 5 km
  • Разстояние до летището: 83 km

Услуги

  • паркинг
  • Гледка към морето
  • Локва
  • Камина

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 98 кв.м в Касандра (Халкидики). Таунхаусът е на 2 нива. Партер и се състои от хол с кухня, една баня. Първи етаж и се състои от 2 спални, баня с тоалетна. Таунхаусът е с Имотът предлага красива гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, климатик, собствен басейн, паркомясто.

Продажба
260 000 € 220 000 € 2933 €/m²
  • Обектен код 57320
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 2941 €/m²
  • Обектен код 58329
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
300 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 59698
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
275 000 € 3055 €/m²
  • Обектен код 60333
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
280 000 € 3684 €/m²
  • Обектен код 60924
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
290 000 € 3372 €/m²
  • Обектен код 62184
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
295 000 € 3687 €/m²
  • Обектен код 62791
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
235 000 € 2473 €/m²
  • Обектен код 62845
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
215 000 € 3071 €/m²
  • Обектен код 63064
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
234 000 € 2888 €/m²
  • Обектен код 63592
  • Квадратура 81 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин